Gra World of Tanks doczekała się oficjalnej linii biżuterii

Jeśli jesteście fanami gry World of Tanks, to coś dla Was. Do grona oficjalnych gadżetów marki dołączyła właśnie specjalna kolekcja biżuterii inspirowana już niemal kultowym tytułem.

Firma LLC „Lazurit-D” wypuści linię błyskotek na licencji Wargaming. Znajdziecie tu: spinki do mankietów, bransolety, pierścionki, wisiorki, kolczyki oraz szpilki do kołnierzyka. Dostępna będzie na razie tylko na terenie Rosji. Jej ceny oscylują od 2 510 rubli do 5 200. W sprzedaży pojawi się już w tym tygodniu.

Jak Wam się podoba?

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Qrwik pisze:

  A kiedy gra World of Tanks doczeka się oficjalnej linii polskich czołgów??

 2. HesusWota pisze:

  Słyszałem, że randomizator jakości metalu wynosi 25%. Jak się poszczęści dostaniesz niezły stop złota, a jak nie wylosuje to dowiesz się jak się leczy chorobę popromienną po uranie. 😀

 3. ArbuzowyKolega pisze:

  Dlaczego na rykoszecie pojawiła się ostatnio taka patola w komentarzach?

 4. ArbuzowyKolega pisze:

  No to fajnie w domu masz (nie wiem czy to że nie wiem o czym on mówi to dobrze czy źle tak btw)

 5. Hanys pisze:

  Wyglądają ja te ciulstwa z aliexpress, gdzie Chińczycy swoimi malutkimi rączkami umieszczają randomowe loga randomowych znanych firm na czym się da. Kto chciałby to nosić poza ekipą właścicieli WG?:D

 6. kacper fürrer Pelka pisze:

  Wot spoko giera ale jednak wiedzmin lepszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.