Łowca potworów – zdobądźcie darmowy potworny czołg – PS4 & Xbox ONE

Potworne czołgi drapią w Wasze drzwi! Od 20 października zdobywajcie punkty w Operacji zdobycia „Łowca potworów”, aby odblokować swoje własne potworne czołgi! Możecie wybrać tylko jeden z nich. Czy będzie to zwinny Wilkołak T71, przerażający Duch Karl’s Panther czy potworny Kaiju O-I? A może zechcecie wysilić się trochę bardziej, by zdobyć przestrasznego Żmija KV-5? Jeśli nie możecie się zdecydować, to pamiętajcie, że wszystkie potwory są też dostępne w zestawach w sklepie.

Wyprowadźcie przebudzone wersje swoich potworów na przejażdżkę w trybie Przebudzenia potworów 27 października. Szczegóły znajdziecie poniżej!

Operacja zdobycia: Łowca potworów


Ta operacja musi być ukończona w grach wieloosobowych pojazdami przynajmniej III poziomu.

Od 20 Października 9:01(CEST) Do 3 Listopada 8:59(CEST)

OPERACJA ZDOBYCIA: ŁOWCA POTWORÓW

Zdobycie potwora za darmo jest tak proste, jak znalezienie się w pierwszej piątce w swojej drużynie pod względem zdobytych PD. Otrzymacie za to punkty liczące się w operacji zdobycia:

  • 1 punkt: Znajdźcie się na czwartym lub piątym miejscu w swojej drużynie pod względem zdobytych PD.
  • 3 punkty: Znajdźcie się na drugim lub trzecim miejscu w swojej drużynie pod względem zdobytych PD.
  • 5 punktów: Znajdźcie się na pierwszym miejscu w swojej drużynie pod względem zdobytych PD.

Przy 150 zdobytych punktach będziecie musieli się zdecydować, którego potwora złapać. Operacje Łowców KaijuWilkołak i Duch pojawią się natychmiast w zakładce „Operacje”. Jeśli pragniecie mieć Żmija, to będziecie musieli zdobywać punkty, aż będziecie ich mieć 300, co odblokuje operację „Łowca Żmija”.

Ostrzeżenie: Gdy wybierzecie czołg, nie będziecie mogli się cofnąć, więc decydujcie rozważnie i ostrożnie.

Kiedy pojawi się operacja danego czołgu, wybierzcie ją i ruszajcie do bitwy. Wystarczy jedno starcie, byście znaleźli czołg w swoim garażu. (Wszystkie potworne czołgi trafią do Was z miejscem w garażu).

Przypominamy, że Cerber leKpz M 41 90 mm i Smok Type 62 nie mogą zostać zdobyte za darmo. Umiejętność Oszczędność zasobów nie jest dostępna po uzyskaniu Kraft’s Panther Duch.


Żmij KV-5 (300 punktów)


Wilkołak T71 (150 punktów)


Kaiju O-I (150 punktów)


Kraft’s Panther Duch (150 punktów)

Uwolnione potwory


Ta operacja musi być ukończona w grach wieloosobowych pojazdami przynajmniej III poziomu.

Od 20 Października 9:01(CEST) Do 3 Listopada 8:59(CEST)

UWOLNIONE POTWORY

Jeśli posiadacie już potworne czołgi kupione w sklepie, operacja zdobycia nie pojawi się w Waszej zakładce. Zamiast niej zobaczycie „Potwory uwolnione”.

Gdy zakończycie pomyślnie operację zdobycia i będziecie radośnie hasać swoim potworem, sprawdźcie operację „Potwory uwolnione”. Kontynuujcie zbieranie punktów, jak w przypadku Łowcy potworów, i zgarniajcie więcej łupów!

Za każde dodatkowe 15 punktów, które zdobędziecie, otrzymacie losową nagrodę:

  • 100 000 srebra
  •  Konto premium (1 dzień)
  • Automatyczny system gaśniczy +Duży zestaw naprawczy +Duża apteczka
  • PD x3
  • Kupon na personalizację załogi
  • Gaśnica ręczna +Mały zestaw naprawczy +Mała apteczka

Potworne medale

Stoczcie bitwę w swoim nowym potwornym czołgu i zgarnijcie fajny medal!


Łowca Żmija


Łowca Wilkołaków


Łowca Cerbera


Łowca Kaiju


Łowca Duchów


Łowca Smoków

Tryb Przebudzenie potworów

Od 27 Października 9:01(CEST) Do 1 Listopada 8:59(CEST)

TRYB PRZEBUDZENIE POTWORÓW

Przebudzone potwory zmrożą Was strachem aż do szpiku kości. Zalogujcie się podczas trwania wydarzenia, aby zobaczyć nawiedzonego Upiora w swoim garażu! Znajdziecie tam także „przebudzone” wersje każdego z potwornych czołgów, które już posiadacie. Ruszcie dowolnym z przebudzonych czołgów do walki w trybie Przebudzenia potworów i przeżyjcie prawdziwy horror!

OTO PRZEBUDZONE POTWORY

Upiór to czołg-duch toczący wieczną walkę. Rusza się szybko i gładko, zupełnie jak duch, i strzela kulami ektoplazmy!

Wilkołak to demon prędkości, który porusza się z taką łatwością, że trudno będzie go złapać. To zaprzysięgły wróg Upiora.

Nieumarły Duch jest tak obity, że łatwo można go wziąć za złom.

Starożytny Smok powraca ze świata duchów, aby dołączyć do walki. Jest jedynym z potwornych czołgów, który może używać portali duchów, aby przenosić się na mapie w celu zyskania przewagi bądź ucieczki.

Trójgłowy Żmij zieje ogniem, co czyni go naturalnym wrogiem nieumarłego Ducha.

Co nie zniszczy straszliwego Cerbera, to uczyni go silniejszym. W miarę otrzymywania uszkodzeń, wzmacniają się jego atrybuty.

Potwór morski Kaiju o wiele rzadziej cierpi na skutek pożaru, dzięki czemu jest odpowiednim przeciwnikiem dla trójgłowego Żmija. Jego zdolności taranowania są także godne uwagi.

W normalnych (nieprzebudzonych) potwornych czołgach traficie do standardowych bitew wieloosobowych.

Medal Upiór

Zdobędziecie medal „Upiór”, gdy przetrwacie tryb Przebudzenia potworów jako Upiór.

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szkoda czasu

Bo w ta kupe gra cor z mniej ludzi.Chca zachecic nowych graczy.Po rozegraniu ponad 2000 bitew dzis odinstalowalem wota na ps4.Szkoda czasu.Mm zjeb._.y.Coraz bardzej glupie randomki.Czasami po 4 – 5 art na strone.Wiem wiem chowc sie przed ostrzalem.W du._mam tego amerykańskiego niota. No i te wycie i duszki .Takze powodzenia w zdobywaniu kolejnych czolgow bohaterskich ktorymi bedziecie smigac w randomkach bo twierdz ani innych trybow nigdy nie bedzie.

WiemBoWidzialem

Amerykańskiego niota? jeśli chodzi o wot to akurat bialoruskie

Janek

Nie płakać – Wy bedziecie mieli mapy HD … no ok my też mamy pod tym względem nieźle ale u Was jest lepsza spina – ludzie strasznie się napalają na staty a na konsolach … grają cholera jakby ta gra miała ich bawić i być odskocznią od codziennych spraw …amatorka panie 😉

Oksim

Znów tylko na konsolę, WG coraz częściej daje eventy których nie ma na PC 🙁