Główny motyw muzyczny z World of Tanks zagrany na scenie Białoruskiej Filharmonii Państwowej

Wczoraj główny motyw muzyczny z World of Tanks został zagrany na scenie Białoruskiej Filharmonii Państwowej. Stało się to w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego pod kierunkiem wybitnego muzyka Jurija Baszmeta.

Jakiś czas temu Wargaming ogłosił konkurs dla utalentowanych muzycznie członków społeczności graczy. Zadaniem jest scoverowanie głównego motywu muzycznego z World of Tanks lub jego zremiksowanie. W przyszłym roku World of Tanks doczeka się kompletnej przeróbki dźwięków i ścieżki dźwiękowej w ramach współpracy z zespołem Sabaton i Akira Yamaoką, natomiast już teraz możecie wziąć udział w konkursie Tank Factor.

W Tank Factor są dwie kategorie konkursowe – cover i remiks. Cover czyli występ na żywo i własne wykonanie główngo motywu muzycznego z World of Tanks. Jest to kategoria idealna dla instrumentalistów. Natomiast remiks to przeróbka elektroniczna z użyciem oprogramowania muzycznego, w sam raz dla np. DJ’ów i muzyków z nurtu elektronicznego.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertasm

Może ja jakiś stary jestem, ale główny motyw muzyczny WoT od czasów pierwszej bety brzmi jednak “trochę” inaczej?
https://www.youtube.com/watch?v=kIG9NmA-buQ

robertasm