AMX Cda 105 – szybkie omówienie pojazdu

Już niedługo w sklepie Premium pojawi się nowy, wyjątkowy pojazd – AMX CDa 105, francuski TD-ek Premium VIII tieru. Mieliśmy okazje nim zagrać i przed Wami krótka recenzja wspomnianego czołgu. Niestety autor był w stanie głębokiej grypy, co słychać po głosie i po kilku lapsusach słownych :P. Bądźcie wyrozumiali :).

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Bardzo rzetelna recenzja. Kupie w przyszlosci za golda.

Anonimowo

91 tys z premką panie, żaden zarobek

KKBB

Szkoda że nie ma opcji wielościeżkowej w tych nagraniach…wyciszyło by się tylko slepsiesiacego komentatora…

Anonimowo

gg

Imperceptible

To sie nie nazywa grypa a slowotok i powinienes to leczyc, kto wie czy nie u psychiatry. Gdybym cie musial sluchac na codzien wylecialbys z hukiem w kasku…

Aaaaa

Omowienie pojazdu w trakcie bitwy na topce… na Xt ten pojazd bedzie cos mi sie wydaje szalu robic nie bedzie…ehh te wszystki filmy promujace pojazdy premium…ludzie kupojcie to gowno. Tylko bez spiny ze ja cebulak bez hajsu

spokojny

jeszcze przeciwko amebom …

Anonimowo

Specbasket o Defenderze też pisali że go klepią KV-85 od frontu na AP’kach.

A potem się okazało że nagle OP czołg nad czołgami. Jedna bitwa życia i to na facie nie czyni z Ciebie kozaka 🙂

Specbasket

Wczoraj wpadłem na niego swoim wz 120 td obaj byliśmy pełni, dostał pierwszą bułe, potem taran i drugą bułe i było po obiedzie, zdążył strzelić 2 razy, z czego 1 odbił się mi od przodu a drugi zdetrakowal.

Znafca

Urzekła mnie ta historia! Chcę więcej 🙂

Specbasket

Bitwa było dobra, zrobiłem 3k obrażeń i 1.5 po spocie, dostałem medal epicki i kupę kredytów bo wykupilem Premium i to też czołg premium szkoda że złote perski nie sa apcr bo bym nawet nie musiał całować 310 peny

NiezlySzajs

Może kiedyś AMX Cda dostanie bufa do przeładowania. No żeby działo 122mm szybciej ładowało niż 105mm? sam pomyśl, że jest tu coś nie tak.

Specbasket

A tak poważnie to masz rację, ja mam jakoś 7.92 rld i obiektywnie jest to przegiecie dla 122 , nie narzekam bo nią gram ale 3300 alfy na 8 tierze?