Szwedzka inwazja już od 5 października

Dwa nowe czołgi premium

Przybyła nowa nacja, by narobić zamieszania! Pierwsze szwedzkie pojazdy premium zwiastują, czego możemy się spodziewać od nadchodzącego drzewa technologicznego Szwecji. Szczególnym przykładem jest niszczyciel czołgów Stark Strv S1. Używajcie Starka do ustawienia się w najlepszej pozycji, przełączcie go w tryb ostrzału i rozpocznijcie demolkę. Przełączajcie z powrotem do trybu przemieszczania, aby zmieniać pozycję i nękać przeciwnika! Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć, jak Stark wykorzystuje ten nowy styl gry.

Strv m/42-57 również tu jest i wprowadza trochę zróżnicowania do czołgów średnich. Jego budzące grozę działo z magazynkiem może poradzić sobie z przeciwnikiem w jednej serii strzałów – upewnijcie się tylko, że sojusznicy ochronią Was podczas przeładowywania.

Nowe niemieckie czołgi ciężkie

Na wierzchołku niemieckiego drzewa pojawia się trochę czystej siły. Pz.Kpfw. VII, nowy czołg ciężki X poziomu, zastępuje Mausa jako następcę VK 45.02. Pz. VII to prawdziwy bojownik – jego szarże są niepowstrzymane dzięki grubemu pancerzowi.

A co z Mausem? Przewodzi teraz nowej linii czołgów ciężkich, w której znajdują się dwa nowe pojazdy: VK 100.01 P (poziom VIII) oraz Mäuschen (poziom IX). Pancerz VK jest na tyle mocny, żeby powstrzymać działa X poziomu, ale boki powinny pozostać w ukryciu. Mäuschen natomiast bardziej przypmina Mausa; jest powolną bryłą metalu posiadającą dużą pulę PW.

Jeżeli posiadaliście zbadanego Mausa w momencie wprowadzenia aktualizacji, pojazdy VK 100.01 P i Mäuschen zostaną automatycznie zbadane, aby zachować ciągłość linii Mausa.
W aktualizacji 4.1 poprawiamy też równoważenie niektórych pojazdów. Sprawdźcie 5 października listę zmian, by poznać szczegóły.

Dwie nowe mapy dodane na konsole

Na mapie Pilzno bitwy będą toczyć się w labiryncie budynków przemysłowych i sprzętu budowlanego. Pozostałości wiszących rurociągów mogą służyć jako osłona przed ostrzałem artyleryjskim. Druga mapa to Redshire 1944, alternatywna wersja oryginalnego Redshire rozszerzona o obszar z zamkiem.

Oglądanie powtórek

Czy chcielibyście obejrzeć powtórkę niesamowitego meczu? A może jeszcze jednej okazji do nagrania klipu? Teraz ostatnie pięć bitew jest dostępnych jako powtórki w grze! Możecie je zatrzymywać, odtwarzać, przewijać lub zmieniać widok kamery. Upewnijcie się, że nie ominie Was zażarta walka!

Można oglądać pięć ostatnich powtórek z aktualnej sesji gry. Po zamknięciu gry zostaną one utracone.

JAK OGLĄDAĆ POWTÓRKI

Po zakończeniu bitwy przejdźcie do osobistych wyników bitwy, gdzie znajduje się ikona „obejrzyj powtórkę”. Użyjcie lewego joysticka, aby wybrać powtórkę a następnie wciśnijcie A/X, aby ją pobrać, lub B/O, aby anulować pobieranie i przejść do poprzedniego ekranu. Jeżeli znajdujecie się w plutonie lub w treningu drużynowym, musicie go najpierw opuścić.

Powtórki możecie również znaleźć w zakładce „dziennik”. Wybierzcie bitwę, którą chcecie obejrzeć, i wciśnijcie A/X, aby pobrać powtórkę.

Aby wyjść z obecnie odtwarzanej powtórki należy wcisnąć menu/opcje, aby ją zatrzymać, po czym wybrać „powrót do garażu”.

STEROWANIE POWTÓRKAMI

Użyjcie panelu sterowania powtórkami aby zatrzymać, odtwarzać, przewijać do przodu lub do tyłu o 30 sekund, zmieniać prędkość odtwarzania lub wrócić na początek powtórki. Wciśnijcie Góra na padzie kierunkowym, aby otworzyć panel, lub Dół, aby go zamknąć.

WIDOKI KAMERY

Domyślnym widokiem kamery jest „kamera czołgu” z pełnym interfejsem HUD i informacją o graczu, który jest obserwowany. Przełączniki (LT/RT; L2/R2) służą do przełączania między graczami, a prawy joystick do obracania kamerą.

W trybie wolnej kamery możecie dowolnie przemieszczać się po mapie i oglądać bitwę z dowolnej perspektywy. Gdy znajdujecie się blisko czołgu, możecie aktywować tryb „podążania”, aby kamera poruszała się za czołgiem.

W trybie kamery reżysera widok jest zawieszony w miejscu i można jedynie kierować obrotem kamery.

Aby sięgnąć po pomoc, wciśnijcie Menu/Opcje i wybierzcie „Powtórki – pomoc”.

worldoftanks.com

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments