AMX M4 mle. 54 w obiektywie

Kilka ujęć AMX M4 mle. 54 (HT-10, Francja). Charakterystykę czołgu znajdziecie tutaj: klik.

Wariant czołgu ciężkiego AMX M4 ze wzmocnionym przednim pancerzem. Podstawą był „Projekt 141”, planowano wzmocnienie pancerza przedniego poprzez nałożenie dodatkowej 280 mm płyty pancernej. Prace projektowe zostały w pełni zakończone, ale projekt nie był rozwijany.

via WoT Express

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Porównanie z AMX 50B:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ponet

Czy ktoś wie, gdzie i w jakim miejscu w drzewku będzie ta nowa gałązka umiejscowiona? Tzn. Czy będzie trzeba odkupować jakiś bieda-tier żeby to wyekspić, czy ci, którzy już doszli do Bmx’a będą mieli je odkryte?

PiterW

Zwykła, nowa gałązka. Będzie trzeba odkupić VII

:)

Prawdopodobnie od od 7 tieru HT francuskiego, także możesz odkupić i juz wbijać expa

stud3nt

Ja jestem bardzo zainteresowany tą linią (na 100% ją wbiję), ale wstrzymuję się z kupowaniem i wbijaniem expa. Z bardzo prostej przyczyny: WG już nieraz mimowolnie robiło graczy w trąbę. Np. przy rozszerzaniu drzewka LT do X poziomu wielu natrzepało exp na czołgach VIII tieru. I ów exp został tam, gdy maszynki przeszły poziom wyżej. Było sporo płaczu, a WG skwitowało to słowami “przecież niczego nie obiecywaliśmy!”.

Dlatego uważam, że lepiej się wstrzymać do momentu, gdy wszystko będzie oficjalnie potwierdzone przez WG. Dla odkrycia tieru VIII potrzeba w okolicach 100k expa (w zależności od gałęzi i typu), więc nie ma co się spinać…

WG.eu

**** **** cycki

hadrian

gdzie baf dla 112 gdzie się pytam

pawcio

a gdzie standardowa burza o buffa dla is 6 ?

Tomek

A gdzie wisiała tabliczka z napisem: robienie zadymy na forum? Jak się nudzisz to idź zwalić konia.

Xtankers

Jakieś musi mieć

Anonimowo

GIF is not mle.54, it’s mle.51.

q

a garnek to wielki weakspot ?