World of Tanks Polska – przegląd testu aktualizacji 9.20.1

Przegląd prosto z polskiego kanału World of Tanks.

Dodatkowe nagrody za medale w walce. Aktualizacja misji bojowych. Zmiany w brytyjskich pojazdach. Zamiana dla FV215b. Poprawki w Typie 59. Nowe modele HD. Oto publiczne testy aktualizacji 9.20.1. Szczegóły w naszym filmie. Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DanyyyK

Czołgiści!
To może ja napiszę co nieco o misjach osobistych. Zainstalowałem test 9.20.1 głównie po to by sprawdzić jak to jest z tymi misjami.
Otóż zacznę od tego, że w chwili obecnej jestem na kampani t-55a, mam do wykonania jeszcze misje: NC-15, DS-15 , CC-4, CC-7, CC-8, CC-12, CC-15.
Z poprzednich kampani nie zrobiłem w ogóle NC-15 ze stugaIV oraz CŚ-15 z t28 concept.
Okazało się, że mogę wrocić do tych dwóch. Zrobiłem NC-15 ze stugaIV i dostałem za to 4 rozkazy. Zrobiłem jednak błąd bo wykorzystałem je do CC-4, CC-7, CC-8, CC-12 z t55a zamiast sprawdzić czy od razu mogłem je wykorzystać do CC-15 bo w artykule patch notes jest napisane “gracze mogą przyporządkować Rozkazy do ostatecznej misji zestawu, nawet jeśli poprzednie 14 misji nie zostały zakończone”.
Mam informację w teście, że do zdobycia jest jeszcze 8 rozkazów, czyli muszę zrobić z wyróżnieniem misję CŚ-15 z t28 concept za którą dostanę 4 rozkazy oraz z wyróżnieniem na CC z t55a za które dostanę po 1 rozkazie.
Reasumując wynika z tego, że:
1. Można wrócić się do misji w ogóle nie zrobionych z którejkolwiek kampani
2. Za misję 15 z wyróżnieniem dostaje się 4 rozkazy
3. Za misje 1-14 z wyróżnieniem dostaje się 1 rozkaz
4. Rozkaz można wykorzystać do którejkolwiek misji nie wykonanej.
5. … no właśnie – Czy ktoś jest w stanie i takiej sytuacji, że może to sprawdzić czy 4 rozkazy można wykorzystać do ostatecznej misji zestawu, nawet jeśli poprzednie 14 misji nie zostały zakończone?

Ja

Za wykonanie 15 misji z wyróżnieniem dostajem 1 rozkaz za który możemy pominąć dowolną misje oprócz 15 na 15 misje potrzeba nam 4 rozkazów ale żeby je zdobyć musimy wykonać 4 ostatnie misje z wyróżnieniem i dostajemy 4 rozkazy które możemy sobie wsadzić w dupę bo po wykonaniu 4 ostatnich misji z wyróżnieniem dostajemy czołg

DanyyyK

To dlaczego dostałem 4 rozkazy za zrobienie 15 misji?

Anonimowo

O misjach osobistych znów niewiele…..

Anonimowo

type 59 pokazali ale nic o buffie T-34-3 – który będzie teraz miał niezły pancerz bo boczny z 50 na 80 też dostanie 😀

WG.eu

“ale nic o buffie T-34-3 – który będzie teraz miał niezły pancerz”
nic nie podają do publicznej wiadomości bo nie chcą żeby sie wszyscy rzucili i wykupili cały zapas T-34-3 !!!
przecież to takie oczywiste że janusze jak usłyszą to przeładują servery sklepu premium