Nowy okręt premium w sklepie WoWs – pancernik Kii

Jak wiecie, lub nie – pojawiła się nowa oferta na Kii. Japoński pancernik VIII tieru stworzony przez mistrza mangi mechowo/robotowej –  Makoto Kobayashiego.

Yamato stworzony przez Makoto Kobayashiego

World of Warships rozpoczyna nowe przedsięwzięcie – pierwszy projekt autorski stworzony we współpracy ze znanym artystą mangowym, Makoto Kobayashim!

Kim jest Makoto Kobayashi?

Uznany artysta, który przecierał nowe szlaki w dziedzinie projektowania mechów przy wykorzystaniu technik 2D i 3D. Dzięki unikalnemu podejściu do projektowania stworzył liczne oryginalne modele i zrewolucjonizował scenę designu w latach 80. Kobayashi działa nie tylko jako ilustrator, lecz także jako twórca modeli, rzeźbiarz i artysta 3D.

Do jego najsłynniejszych projektów należą:

  • 1985: Pierwsze duże osiągnięcie jako projektant mechów w „Mobile Suit Z Gundam”
  • Mobile Suit Z Gundam: Marasai, The-O, Baund Doc, Gaza-C
  • Mobile Suit Gundam ZZ: ZZ Gundam, Geze, Catol

Makoto Kobayashi jest do dziś zaangażowany w tworzenie animacji, a obecnie pracuje jako zastępca reżysera nad anime „Space Battleship Yamato 2202”.

Oto próbka jego pracy.

Wypatrujcie uważnie, bo Kii będzie dostępny w sklepie premium od 7:00 w piątek, 22 września do 7:00 we wtorek, 31 października, także w wersji bez kamuflażu dla tych, którzy wolą kupić okręt oddzielnie.

Oryginalnie był to planowany typ czterech japońskich szybkich pancerników, które miały zostać zbudowane dla marynarki wojennej w latach 20. XX wieku. Teraz dołącza do naszej gry na poziomie VIII. Oprócz tego wszyscy fani anime na pewno się ucieszą, gdyż wraz z jednostką oferujemy specjalny kamuflaż dla niej, stworzony we współpracy ze słynnym artystą mangowym Makoto Kobayashim!

Poniższe zestawy będą dostępne w sklepie premium od 7:00 w piątek, 22 września do 7:00 we wtorek 31 października.

Szybki pancernik zaprojektowany w ramach Programu Okrętownictwa 1920. Okręt był rozwojową wersją projektu pancerników typu Amagi. W porównaniu ze swoimi poprzednikami posiadał wzmocniony, cięższy pancerz. Budowa pancerników typu Kii została anulowana w wyniku postanowień Traktatu waszyngtońskiego.


Do wyboru mamy trzy zestawy(za 401 zł, 280 zł oraz 184 złote):

Link do sklepu znajdziecie tutaj: Kii

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments