World of Warships świętuje drugie urodziny!

World of Warships świętuje drugie urodziny!

World of Warships jest już na rynku drugi rok. W momencie premiery gra startowała z 10 mapami i 90 okrętami japońskimi i amerykańskimi. Przez te dwa lata znacząco zwiększyliśmy jej zawartość i każdy z graczy może poprowadzić do morskiej bitwy aż 228 okrętów z 10 krajów (w tym Polski) na 30 mapach! World of Warships przeszło również wydatne zmiany w jakości grafiki i zwiększeniu wydajności, dodano efekty pogodowe jak na przykład burze, a na graczy czekają również misje PvE czy możliwość łączenia się w klany.

„Zespół odpowiedzialny za World of Warships wykonał świetną robotę,” mówi Artur Płóciennik, producent wykonawczy World of Warships. „Współpracujemy blisko ze społecznością, jej uwagi są słyszane, do tej pory wydaliśmy ponad 70 darmowych aktualizacji i mamy duże plany na przyszłość!”

Aby uczcić dwa lata na rynku, do końca września gracze mogą spodziewać fantastycznych wydarzeń w World of Warships. Na stanowiska bojowe!

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments