World of Tanks Blitz współpracuje z Warhammer 40,000

Zwycięstwo osiąga się dzięki odwadze” to motto wspólne dla World of Tanks Blitz i Warhammer 40,000. Dzięki najnowszej współpracy, w World of Tanks Blitz pojawia się zawartość w grze inspirowana tym popularnym uniwersum. Poniżej krótki teaser przedstawiający nową zawartość 😉

Jeżeli chodzi o PC, więcej szczegółów znajdziecie tutaj: KLIK.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odd

To jest chyba jakiś żart. .. WG przesadza z tymi czołgami Hybrydowymi .
Gra sie zmienia nie dopoznania ( na gorsze) nie pozdrawiam WG i tych ich ” eventów “

40k

Vindicatora z młotka wprowadzają ale Sturmtigera to już nie? No bo Why not!
Logika WG…
O_o
Chyba nigdy ich debilizm nie przestanie mnie zaskakiwać.
To może jeszcze Baneblada dajcie co się będziecie WG rozdrabniać!
Do PCowej wersji to wprowadźcie i będzie cacy. Po prostu będą was za to kochać! Po prostu skok milowy dla gry! Może jeszcze się skal trzymajcie. Wtedy to topowe japońce przy “Bejnie” będą wyglądać jak pudełka zapałek…
Brawo WG dobrą drogę obraliście dla swej produkcji nie ma co. Ale nie mój cyrk nie moje małpy. Tylko tak śmiesznie się z boku obserwuje jak ta gra się powoli coraz bardziej pogrąża i kompromituje.

Zejon

Gdyby zapowiadał się evencik to nawet nieźle byle nie jak ten z rakietami gdzie mogłeś harować jak wół a i tak czołgu nie dostałeś no ale cóż na czymś trza zarobić co nie :p?
(kasa = daj daj daj daj daj)

Kurczak

Zapowiada się ciekawie 🙂