World of Tanks Polska – ustawka: serwer EU vs. serwer RU

Witajcie, czołgiści! Oglądacie „Ustawkę” – program, w którym sterowane przez doświadczonych graczy stalowe potwory realizują misję polegającą na wyeliminowaniu im podobnych! W dzisiejszym odcinku mamy dla Was niespodziankę! Nie przegapcie pierwszego towarzyskiego meczu pomiędzy dwoma serwerami! Miłego oglądania!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzybek

6:14 gdzie on widzi mausy? Poza tym ten materiałem WG tak liże **** ruski że ho ho… odradzam grac w tą pseudo gre która jest napędzana ich propagandą

Grzybek

a łapkę w górę proponuję wsadzić sobie w d*pe

C_S_N_Jaro

mkw73… 🙂 w punkt! A tym materiałem WG strzela sobie znów w stopę…

mkw73

Ciekawy pojedynek choć trudno mówić o bezstronności w doborze graczy. Widać zdecydowaną różnicę poziomu umiejętności szczególnie w trzeciej bitwie (15:1). Obawiam się że spektakl wyreżyserowany na życzenie, tym bardziej iż kręcony jest przez zielone ludki zza Bugu (obserwator na zielono po stronie sowieckiej).
Nie chcę doszukiwać się związku z ćwiczeniami “Zapad 2017” ale trudno nie odnieść wrażenia że i termin i treść mówią jednak coś nie co.
Autorowi komentarza i spikerowi w polskiej wersji proponuję najpierw przeczytać ze zrozumieniem tekst. Ilość wypowiedzianych idiotyzmów i infantylność treści może odebrać szacunek do samego siebie a może i chęć do odbioru należności z tego tytułu.
Podsumowując – nadal zielone ludki nie rozumieją że Polaków propagandowo i ideologicznie nie przerobią, jak swoich byłych w republikach postsowieckich. Kiepski materiał propagandowy na zlecenie sowietów i tylko szkoda że puszczany pod szyldem polskojęzycznego portalu. Szkoda czasu, lepiej obejrzeć coś z wotreplay’a lub zagrać samemu. Pozdrawiam

hadrian

haa ciekawe skąd wzieli tych graczy