9.20.1 – warunki zamiany T71

Prosto z portalu RU:

T71DA i T71 CMCD – jak będzie wyglądała zamiana? Czy kamuflaż i załoga pozostaną na T71DA?

Na początek krótkie wyjaśnienie: T71DA, to dzisiejszy T71, tyle tylko, że z magazynkiem. T71 zmienia nazwę na „T71DA” i przemieszcza się do mieszanej linii czołgów lekkich, średnich i ciężkich, zwalniając miejsce dla nowego pojazdu, T71 CMCD. T71 CMCD – to nowa maszyna, bezmagazynkowy analog dzisiejszego T71, który trafi do gałęzi amerykańskich czołgów lekkich między T37 i M41.

Najważniejsze: jeżeli w momencie wyjścia aktualizacji 9.20.1, T71 będziecie mieli w garażu, to zmieni się on.. w T71DA i pozostanie w garażu wraz ze wszystkimi załogami, emblematami, inskrypcjami, kamuflażami i innymi nabytymi elementami.

Nowa maszyna, T71 CMCD, zostanie zbadana, jeśli przed wyjściem 9.20.1 zbadacie czołg T71. Warunki transferu mogą jeszcze ulec zmianie. Szczegółowe dane zostaną opublikowane wraz z listą zmian wersji 9.20.1.

Ź: Portal RU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zizi

A dlaczego nie dali mi wyboru gdzie chcę mieć zgromadzony exp? Mam 80000 na t71 da a nie chcę iść w stronę t69 tylko do buldoga. Muszę grać na nim od 0 exp?(CMCD)

Kupas

wkurza mnie w tej grze ciągłe zmienianie parametrów czołgów- jeżeli przez ileś miesięcy mozolnie dobijałem do np Bulldoga bo urzekł mnie jego magazynek to jakim qr… prawem WG zmienia mi warunki gry? Białorusini chyba zapomnieli że to gracze są najważniejsi.

Stesio

Gupie, ja chce isc na lajty a nie mogę bo musze kupic na nowo T71 CMCD :/

PiątaKlepka

A co w przypadku, gdy mam zbadanego T71 (ale nie zakupionego)? Będę miał oba lajty (T71 CMCD i T71 DA) odblokowane?

NiezlySzajs

Tak

Tankietek103

Mając zbadanego T71 i posiadając go w garażu, twój t71 będzie w nim nadal ale pod inną nazwą (T71 DA), a drogi (T71 Cmcd) będzie zbadany i możliwy do zakupu.

a

jeżeli nie zdążę zbadać T54E1 przez bulldoga, to co się stanie z zebranym expem? 😉

Blecktanks4

Mam pytanie czy jak mam t54e1 (zbadanego nie kupionego) to czy po patchu będę miał możliwość kupna (szedłem od strony Bulldoga)

Ra

Tak

Dziwny dywan

A jeśli mam PRZEBADANEGO bulldoga ale nie kupionego to znowu będę musiał go badać?

Ra

Nie

Darias16

To do **** bo T71 był fajny tylko z magazynkiem, i bardzo długo nie mogłem się z nim rozstać. A teraz dostane w to miejsce pojazd bez magazynka. Jeśli tak robią a ja obie linie mam dalej wybadane to powinienem po aktualzacji dostać do garażu obydwa wyelitowane (bo niby dlaczego mam ponownie coś elitować, natomiast załogę powinnismy dostać na obydwy jednakową co najmniej (a najlepiej ze zresetowanymi perkami aby wybrać pod nowy styl jazdy.

Jimmy

Brzmi, jak post wotowskiego odpowiednika roszczeniowej “madki” 😀

Ja

Przy zmianie lajtów z VIII na IX, wszystkie elitarne pojazdy takie pozostały.
Więc tu chyba będzie tak samo.

Tyle, że jak dostaniesz nowy czołg na nie zbadanej linii, to i tak pewnie nie włączysz opcji, “przyspieszone szkolenie załogi”, bo grając możesz zrobić następny tier – Czyli na to samo wyjdzie jakby nie był elitarny.

No ale powód żeby narzekać zawsze się znajdzie.

Cfaniak

Mając kupionego T71 dostaniemy dodatkowy czołg i miejsce w garażu, czy tylko bedzie T71 CMCD zbadany?

Tankietek103

Mając zadanego T71 i posiadając go w garażu, twój t71 będzie w nim nadal ale pod inną nazwą (T71 DA), a drogi (T71 Cmcd) będzie zbadany i możliwy do zakupu.

q

A miala to byc premka , no trudno

Ra

Status był niepewny, jest jeszcze T92 Light Tank.