9.20.1 – odznaczenia za misje osobiste

W 9.20.1 zostanie wprowadzony szereg unikalnych odznak, które otrzymujecie za uczestnictwo w misjach osobistych i konkretne osiągnięcia. Odznaki będą pokazywać Wasze wyniki w sezonie MO. Będą wyświetlane obok Waszych nazw we wszystkich bitwach tak, żeby każdy je widział (analogicznie do odznaczeń za Bitwy rankingowe).

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dasdsad

A jak to ustawić bo mam odznake za misje stuga ?

balerCFC

ja zrobiłem a mi nie pokazuje

Amberyta

Z tym że w założeniu medal za bitwy rankingowe miał być odzwierciedleniem skila ( w założeniu ) a zdobycie czołgu w MO jest odzwierciedleniem w zasadzie farta bo skill w wykonaniu pewnych misji nic nie pomoże .

JA

Sezon MO? Czy zapowiadają koniec obecnego?

Mid

jakiś czas temu zapowiedzieli misje osobiste 2.0. poczekamy zobaczymy

PaweJ89

A na co to komu

Wredny i wybredny

Kolesi z literką B grając na przykład artą biorę w pierwszej kolejności na celownik…Teraz dojedzie kolejna grupa kolesi na których skupie celownik w pierwszej kolejności.
PS. Mam już obj 260 ale znacznik będę miał na pewno wyłączony w opcjach…

WG.eu

za to teraz cała społeczność bierze na celownik twoje ukochane arty i za 2-3 patche będzie kolejny nerf ;D

Wredny i wybredny

1. kiedy to społeczność nie brała na celownik arty?
Jak ja lubię widzieć stado wściekłych wrogów pędzących aby mnie zgwałcić…i ich wściekłość bezcenna kiedy topię czołg lub wysadzam się o budynek… 😀
2.chyba chciałeś napisać, że arty dostana kolejnego buffa 😀 …dla mnie wprowadzenie ogłuszania to był buff dający mnóstwo frajdy. Wcześniej owszem zdarzały się one shoty ale zdejmowanie kolesi jednym strzałem zdarzało się dość rzadko.

Andy

Dokładnie tak jak mówisz 😛

Anonimowo

Top się top kilka powtórek i banika wyłapiesz

Patryk

Skoro się topisz albo zabijasz o budynek to znaczy że jesteś kolejnym śmieciem z artykułami, który jak ma *********** do innych to mu aż staje ale jak przychodzi jego kolej to zachowuje się jak kompletny odpad masz się czym chwalić

Patryk

Z arty* 🙂

Maruś

Brzmi ciekawie

Mid

spoko pomysł.