Bonusy na 2 rocznicę WoWsa – szczegóły

Poczęstujcie się kawałkiem tortu i przygotujcie się na zdmuchnięcie świeczek – World of Warships kończy dwa lata 17 września! Trudno nam uwierzyć w to, że minęły już dwa lata nieprzerwanej, intensywnej walki na morzach i oceanach. Chcemy Wam serdecznie podziękować za to, że byliście z nami przez ten czas. Czym byłyby jednak urodziny bez prezentów? Przygotujcie się na niebo rozjaśnione fajerwerkami, których pokaz urządzamy w rodzinnym petersburskim porcie zespołu World of Warships. Wypatrujcie też specjalnych niespodzianek i ciekawostek ukrytych na mapach.

Ale to nie wszystko, co dla Was mamy! Świętujcie razem z nami dobre chwile, a nawet wspomnijcie te złe, ponieważ przedstawiamy specjalny zestaw osiągnięć i nową kolekcję skupiające się na kluczowych momentach z dwóch lat rozwoju gry!


Aktualizacja zostanie wprowadzona 14 września; przygotowania rozpoczną się o 7:00 i trwać będą do 08:30.

Kontenery na rocznice będą dostępne w sklepie premium od 8:30 w czwartek, 14 września do 7:00 rano 21 września!


Specjalne osiągnięcia i nowa kolekcja

Szczególnie z okazji drugiej rocznicy zebraliśmy wszystkie ważne wydarzenia, które miały miejsce podczas tego roku, i stworzyliśmy zestaw unikatowych osiągnięć oraz nową kolekcję. Oczywiście te wydarzenia wywołały różne emocje zarówno wśród Was, jak i deweloperów. Niektóre spowodowały poważne zmiany w grze i okazały się być sukcesem od samego początku, inne wymagały ponownego rozpatrzenia i przerobienia. W tym roku w grze zmieniło się dość dużo. Wprowadziliśmy nową ekonomię, tryb Operacji, brytyjskie krążowniki, kampanię Polowanie na Bismarcka i kilka udanych aktualizacji!

Wspomnijcie razem z nami ostatnie z nich i zdobądźcie w szale bitwy ukryte osiągnięcia! Przy odrobinie sprytu i kreatywności będziecie w stanie odnaleźć i zdobyć osiągnięcia w różnych typach bitew, grając wszystkimi klasami okrętów dowolnego poziomu. Za każde zdobyte osiągnięcie otrzymacie przedmiot z nowej kolekcji poświęcony określonemu wydarzeniu. Odszukajcie wszystkie osiągnięcia i skompletujcie całą kolekcję urodzinową!

Przedmioty z kolekcji mogą być zdobyte tylko przez zdobywanie urodzinowych osiągnięć lub w specjalnych kontenerach na rocznicę. Osiągnięcie można zdobyć kilka razy w ciągu dnia, ale nagroda zostanie przyznana tylko za pierwszym razem!

Po otrzymaniu swojego pierwszego osiągnięcia lub pierwszego kontenera „Rocznica World of Warships” otrzymacie dostęp kolekcji poświęconej urodzinom World of Warships. Kolekcja składa się z 16 elementów związanych z różnymi etapami rozwoju gry, które miały miejsce w 2016 i 2017 roku, i podzielony jest na cztery części.

Kurs wymiany duplikatów w kolekcji to 2:1 (otrzymacie 1 brakujący przedmiot za 2 duplikaty). Za każdy duplikat otrzymany po zebraniu całej kolekcji dostaniecie 15 000 kredytów.

Za zgromadzenie każdej z czterech części kolekcji zostaniecie nagrodzeni unikatowym stałym kamuflażem, który możecie zamontować na następujących okrętach VIII poziomu: KijówCharles MartelZ-23 lub New Orleans. Za skompletowanie całej kolekcji rocznicowej otrzymacie osiągnięcie, flagę oraz stały kamuflaż, który można zainstalować na brytyjskim pancerniku Monarch.

Wszystkie kamuflaże mają te same bonusy:

  • +50% PD dowódcy
  • +50% wolnych PD
  • -3% wykrywalności okrętu
  • +4% rozrzutu pocisków wystrzelonych przez nieprzyjaciela w stronę Waszej jednostki

Specjalny port Sankt Petersburg i niespodzianki

W ramach świętowania drugich urodzin przyozdobiliśmy port Sankt Petersburg. Znajdziecie tam fajerwerki, specjalne iluminacje i nie tylko! Oprócz tego ukryliśmy na kilku mapach trochę niespodzianek. Czy będziecie wystarczająco cierpliwi, by je wszystkie odnaleźć? Aby klimat w grze był jeszcze bardziej imprezowy, dodaliśmy świąteczne obrazki i wiadomości do ekranu ładowania, powiadomień o wydarzeniu oraz ekranu wyników bitwy. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają!


Podarunki

Czymże są urodziny bez prezentów? Nie bójcie się, mamy dla Was mnóstwo podarunków, więc na pewno nie skończycie z pustymi rękami:

  • Wygrajcie 1 bitwę losową, kooperacyjną lub w scenariuszu dowolnym okrętem poziomu IV lub wyższego od 15 do 18 września, aby otrzymać 1 dzień konta premium i 25 kamuflaży Rocznica World of Warships.
  • Rozegrajcie co najmniej jedną bitwę dowolnym okrętem poziomu I–IX między 14 a 28 września, a na Wasze konto trafią pyszne bonusy! Każdy z Was, kto rozegrał w World of Warships co najmniej 1000 bitew, otrzyma 10 kamuflaży Rocznica World of Warships oraz po 10 specjalnych flag sygnałowych (Niebieski smok, Wywerna, Czerwony smok, Uroboros, Hydra) za każde 1000 bitew rozegranych w World of Warships, aż do maksimum 150 flag.
  • Ale to jeszcze nie wszystko! Rozegrajcie bitwę okrętem poziom X, a otrzymacie bonusowy Superkontener. Superkontener można zdobyć raz na okręt, więc możecie wykonać zadanie i otrzymać jeden z nich każdym okrętem X poziomu, który posiadacie.

Nie możecie się doczekać kolekcjonowania prezentów? Nie przegapcie specjalnej aktualizacji 0.6.10.1 i świętujcie wraz z nami urodziny World of Warships. Kolekcjonerskie przedmioty, świąteczne osiągnięcia, dekoracje i prezenty czekają na wszystkich z Was od wprowadzenia wersji 0.6.10.1 do następnej aktualizacji!

worldofwarships.eu

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bruno

a myslalem ze ten Texas co sie pojawil w garazu to na urodziny

Bruno

oczywiscie w porcie, a nie w garazu ( przyzwyczajenia z wota)

ok

Czyli… na urodziny mozesz dostac kamuflaz na jeden z pieciu okretow?
I tyle?