9.20.1 – Sala Chwały rozpoczyna testy beta

Nowa Sala Chwały ma być zamiennikiem dotychczasowego Rankingu Ocen Osobistych. Głównymi założeniami nowego systemu rankingowego jest ujęcie tylko i wyłącznie bitew losowych oraz obliczanie statystyk dla każdego pojazdu osobno. Ogólna klasyfikacja gracza będzie obliczana na podstawie jego dokonań na każdym z pojazdów, jaki ma w garażu.

Do statystyk będzie brane pięć najważniejszych parametrów: procent przetrwanych bitew, uszkodzenia, uszkodzenia zablokowane przez pancerz, uszkodzenia po asyście oraz liczba zniszczonych czołgów. Co ciekawe każdy rodzaj pojazdu ma inny “główny” parametr, który jest dla niego najważniejszy np. LT (czołgi lekkie) opierają się na asyście, zaś SHT (czołgi super ciężkie) na odbitych obrażeniach. Klasyfikacja będzie aktualizowana regularnie, zaś przy każdej zmianie charakterystyk czy rebalansie, dane te będą brane pod uwagę podczas obliczeń naszego miejsca w rankingu.

Wygląd samego okna Sali Chwały zostanie podzielony na dwie części: Osiągnięcia w Bitwach Losowych oraz Wybrane Pojazdy. Gracze będą mogli dokładnie prześledzić swoje osiągnięcia, ale nie zabraknie możliwości pooglądania swoich kolegów i koleżanek z gry oraz samych klanów. Nowy system rankingowy ma pojawić się w łacie 9.20.1. 

źródło: TDB

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Kiedy ta aktualizacja?

Reo

Skończy się farmienie ocenki na drużynówkach

Adam

Wot live kłamie, statystyki z **** sprawdziłem to i nie podaje takich stat jakie faktycznie masz!

Szczecinianin

No to ciekawe jak po tej łatce zmieni się ta ocena osobista 🙂

Grzybek

mój kolega po wprowadzeniu jednej aktualizacji miał 19k wn8 z ostatnich 20 ileś bitew z ostatnich 7 dni… więc na początku będą bugi jak zawsze ale co się dziwić ta firma jest w tym najlepsza

Znafca

To nie wina aktualizacji. To wina stron, które ten WN sobie liczą. Z resztą kto zagląda co jakiś czas na wot-life to zobaczy jakieś dziwne nicki w TOP statach. Klikasz i potem się okazuje, że jakiś przeciętny gracz gra niczym urodzony pros, a recent ledwo można uznać za ponadprzeciętność. A co do samego WG. Standard. Z resztą kto pracuje na rynku oprogramowania wie czym jest to spowodowane.

Naczelnik

Czyżby ‘Najlepszy W Europie’ miał nie być już najlepszy? 😀
Mam nadzieję, że ranking ten zastąpi ocenę osobistą, która naliczana jest w sposób krótko mówiąc żałosny.
Aczkolwiek jeden parametr mi się nie podoba – % przetrwanych bitew, ile to razy pod koniec bitwy efektywnie postanowiłem skoczyć z klifu just 4 fun… 😀

Znafca

Za głupotę się płaci 😉 Kiedyś to generalnie miało sens, bo przy pewnej porażce i utopieniu się nie płaciliśmy za naprawę co było wybawieniem dla niektórych.

Naczelnik

Błagam Cię, nie wrzucaj mnie do jednego wora z idiotami którzy zamiast walczyć do końca wolą się utopić (I oh ironio – zazwyczaj są to arciarze). Ani nie nazywaj skoku z klifu na overlordzie przy wyniku 14:5 i ostatnim przeciwniku niszczonym na plaży głupotą 😉 Wolę skończyć bitwę w taki sposób z bananem na twarzy i notami 10/10 od sojuszników za skok niż się powstrzymywać, bo nie daj boże spadnie mi jeden punkt oceny osobistej xD

Tankietek103

Pięknie to napisałeś 😀

Naczelnik

<3