Wzlot i upadek: Pantera, odcinek 1 i 2

Po niezbyt udanym początku, pierwszy odcinek nowej serii wraca na oficjalny kanał Wargaming Europe. Tym razem filmik został przerobiony z uwzględnieniem mapy opartej na planie Marcksa, opublikowanym 5. sierpnia 1940, który stanowił podstawę niemieckiego planu ataku w ramach Barbarossy. Ponadto starano się zaprezentować mapę Europy odpowiednią dla dokładnie tego okresu historycznego.

Ponadto pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Oryginalna wersja tego video (https://youtu.be/iHU9hDUTzwA)  zawierała błąd dotyczący użycia złej mapy. To był błąd całkowicie po naszej stronie co zaowocowało wypuszczeniem nowej, poprawionej wersji filmu z mapą, która trzyma się historycznych faktów.

Poprzednia wersja mapy w żaden sposób nie reprezentuje naszych politycznych preferencji czy stanowiska a  błąd nie ma nic wspólnego z pochodzeniem firmy czy kogokolwiek z niej. Doskonale rozumiemy reakcje społeczności i wiemy doskonale dlaczego mógł was ten błąd zdenerwować. Przepraszamy.

Mamy nadzieję, że ta poprawka pokaże to jak ważna jest dla nas wasza opinia i to, że staramy się wsłuchać w wasz głos. Mamy nadzieję, że tym razem będziemy się cieszyć z tego epizodu wspólnie.

Odcinek 2:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzybek

”Mamy nadzieję, że ta poprawka pokaże to jak ważna jest dla nas wasza opinia i to, że staramy się wsłuchać w wasz głos.” ciekawe czy ktoś w to wierzy

rysiu

gnojgi