Reklama WoT – NFL 2017/2018

Nowa reklama telewizyjna World of Tanks przeznaczona na rynek amerykański. Film nawiązuje do Futbolu amerykańskiego, sezonu NFL 2017/2018, który rozpocznie się już dziś w nocy.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adix

Fajnie by było dostać taki tryb podczas Eventu

VanQuisch

No wow. Dodali nową mapkę o niespotykanej dotąd wielkości i do tego 30vs30. Teraz fajnie by było na niej pograć bo tak jakby jej nie było.
Szczerze mówiąc nie chce mi się grać X tierem randomków bo ani to opłacalne ani to nie daje żadnych korzyści. WG jak zawsze oczywiście zje**ło ponieważ co prawda zrobili krok w przód dodając ogromną mapę z wielką ilością graczy na jeden mecz ale to tak jakby się przy okazji publicznie przewrócić ponieważ by zagrać na tej mapie trzeba mieć ogromnego farta i sporo sreberka na koncie by wyrobić finansowo gdy bez przerwy wywala na zwykłe randomki.
Szczerze mówiąc to jedynie odechciewa mi się grać X tierem na rzecz expienia VIII tieru. Zamiast dodać “30vs30” jako osobny tryb obok randomka, treningówki, itd. to wpieprzyli to do puli zwykłych map jak jakąś przeciętną, szarą mapkę.
Tak więc ja podziękuję za taki cyrk. Z chęcią bym pograł Wielką Bitwę ale szkoda, że WG chce na siłę zapychać randomki. Zbawieniem by było gdyby jakaś normalna firma zajęła się WoTem tak jak to jest w przypadku konsol czy Blitza gdzie gra kwitnie a gracze są z niej zadowoleni.
Podsumowując. Oczekujmy jeszcze więcej przesadzonych premek bo tylko to ta firma ma do zaoferowania. Widać, że po tylu latach brak im już pomysłów, że się duszą tą grą ale niestety tylko marka “WoT” i poniekąd “WoWs” dają im zyski (każda inna ich gra upada). Niech ktoś wreszcie im zrobi konkurencję.

z0nk

Miliony reklam i premek.. czy to tak trudno wrzucić chociaż jedną mapę na rok? Nie rzucać co tydzień premkami? Przyznawać sie do błędu, nie manipulować datami i ludźmi? Człowiek dał spokój z nowościami, bo HD, bo buffy do drzewek, nowa linia.. szkoda tylko, że jedno założenie wyszło i to marnie.

Znafca

Masz nową mapę. Nową dla bitew 30 vs 30.

Tomek

Łoo *****, no faktycznie..