Finał mistrzostw najlepszych graczy World of Tanks Blitz w Mińsku

Mistrzostwa eSportowe Twister Cup 2017 w mobilnych czołgach!
Finał mistrzostw najlepszych graczy World of Tanks Blitz w Mińsku.

World of Tanks Blitz ogłasza eSportowe mistrzostwa o nazwie Twister Cup 2017. 4 najlepsze drużyny rozgrywek z regionu Europy, obu Ameryk, Azji i Rosji zmierzą się na żywo 11 listopada w Mińsku na Białorusi przed zgromadzoną publicznością. Stawką jest tytuł mistrzowski w mobilnym World of Tanks Blitz oraz 30 000 dolarów do podziału.

„Dzięki eSportowi dajemy graczom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z ludźmi z całego świata,” mówi Daria Klimchuk, manager eSportu. „Twister Cup w 2016 był świetnym doświadczeniem, w tym roku planujemy aby był jeszcze większy i jeszcze ciekawszy.”

We wrześniu zaczną się eliminacje online do zawodów głównych. Będą trwały one około miesiąca łącznie. Zainteresowane drużyny składające się z 7 graczy wezmą udział w 4 tygodniowych rozgrywkach, które wyłonią reprezentantów regionów. Dla Europy rozgrywki wystartują 22 wrzesnia. Inną droga do otrzymania kwalifikacji do eliminacji jest dzika karta, tę otrzyma najlepszy klan w rankingu w danym regionie. Widzowie będą mogli zdobyć wejściówki na to wydarzenie, szczegóły podamy wkrótce. Więcej informacji o Twister Cup i World of Tanks Blitz na stronie oficjalnej pod adresem https://wotblitz.eu/

Ź: Informacja Prasowa

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments