USS Indianapolis w sklepie premium

W poniedziałek pojawiła się 25% zniżka na okręt USS Indianapolis.

USS Indianapolis wraca stawić czoła przeciwnikom, lecz tym razem na wirtualnych morzach w World of Warships! Z okazji znalezienia wraku USS Indianapolis obniżamy cenę tego okrętu w grze i w sklepie premium o 25%. Wraz z jednostką okrętem otrzymacie miejsce w porcie. Oddajmy hołd temu potężnemu krążownikowi typu Portland oraz tym, którzy pełnili służbę na jego pokładzie.

Znany z udziału w tajnej misji dostarczenia części do bomby atomowej oraz ze swojego tragicznego zatonięcia na Pacyfiku, USS Indianapolis jest nie tylko okrętem z historią, lecz także krążownikiem skutecznym w walce na średnich i dalekich dystansach. Radar dozorowania czyni z niego skutecznego łowcę niszczycieli, gdyż pozwala załodze szybciej dostrzec okręty wroga, nawet jeśli ukrywają się za zasłoną dymną.

https://worldofwarships.eu/

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Leq

Fajny, ale wymagający krążownik. Polecam recenzje na YouTube.

Leq

Okret wysmienity jesli ktos lubi i umie grac krazownikami, wtedy pokazuje pazurki. No ale wystarczy chwila nieuwagi by zostac lodzia podwodna :). Polecam recenzje na Youtube.

Bruno

Ktoś go ma i poleca?

j0hnny

Potwierdzam, początki mogą być ciężkie ale jak już będziesz wiedział czego unikać to przyjemny okręt.

Zdzisiu