Zniżki w sklepie premium

Tymczasem w sklepie zniżki na T34 oraz Panther 8.8.

  • T34 + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodatkowe przedmioty za 170,16 zł;
  • Panther 8,8 + miejsce w garażu oraz 30 dni konta premium za 127,61 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Proximus

pod żadnym pozorem nie kupować t34, w obecnych realiach to kupa niewiele lepsza od IS6

kokot

kupa z lepszą armatą 400 uszkodzeń a penetracja 248 is 6 ma od tego gorzej niema co porównywać isa 6 z t34 który ma dobre działo co na 8 wszystko masakruje

Anonimowo

masz 248 penetracji i celnosc artylerii i dpm 5 tieru
do tego na prostej wyprzedza cie t95
“twarda” wieza jest przebijana w dach, trojkat i garnek

Proximus

do tego dodam że prędkość obrotu wieży jest tak fantastyczna że nawet t44 w odbegłości 200 metrów od czołgu nas objedzie a mi nie zdażymy w niego strzelić.

seba74

Zdecydowanie chiński TD. Ma RoF dwa razy lepszy niż T34 i zarabia całkiem nieźle. Zresztą P.V. o dziwo też zarabia, co przy jego śmiesznym DMG, nieco zaskakuje (pozytywnie).

Znafca

A co jest śmiesznego w tym, że wali po 10-20 mniej od innych medów, podczas gdy Centurion ma najlepszą penetrację na czołgu średnim na swoim tierze?

seba74

Niekoniecznie. Lorr 40 ma 232 pen przy 300 dmg.

patryk

to że strzela po 230 a pocisk kosztuje 600 kredytów

Hextankz

T34 stracil pazura wolno sie obraca i wolno laduje na tle nowych premek to jest poprostu slaby . jakbym mial wydac 170 zl to na tego chinskiego tdka wydaje mi sie ze fun z gry bedzie wiekszy a i zarobki beda tez super

Znafca

Trudno się nie zgodzić. Za szybkie bitwy sprawiły, że stał się mało ciekawą maszynką do wyboru. Mimo wszystko T34 jest maszyną ekonomiczną. Ma tyle penetracji na standardzie, że przebicie nawet dych jest mało kiedy problematyczne.

Mazi

Opłaca się kupować któryś z tych czołgów? Jak zarabiają?

Anonimowo

Jezeli chodzi o zarobki to T34 zarabia dobrze. Sprawa jednak jest taka, że nowsze premki są lepsze ale ja tam uważam, że dalej daje radę. Nie jest to defender ale swietna wieża i pena pozwala zrobić swoje. Nawet na dyszkach możesz grać bez golda

tankista4

Za sklepu premium najlepszy jest teraz Lowe na pierwszą premkę.