Walki 30 na 30 czołgów debiutują w World of Tanks 

Walki 30 na 30 czołgów debiutują w World of Tanks
Bitwy na epicką skalę, nowe pojazdy i zmiany w balansie rozgrywki

World of Tanks doczekało się aktualizacji 9.20, a wraz z nią pojawił się tryb „wielkich bitew”, gdzie po raz pierwszy w World of Tanks w jednej bitwie walczy aż 60 czołgów! Ponadto, do gry trafia nowa linia chińskich niszczycieli czołgów z 9 unikatowymi jednostkami oraz wzmacniamy parametry bojowe dziesiątek pojazdów produkcji francuskiej, amerykańskiej, rosyjskiej i japońskiej.

Więcej czołgów w bitwach i większe mapy to dwie rzeczy, których od dłuższego czasu oczekiwali gracze. Tryb „wielkich bitew” odpowiada na obie potrzeby. Bitwy 30 na 30 czołgów na wielkiej mapie Nebelburg o wymiarach 1.4 na 1.4 kilometrów kwadratowych. Tryb wielkich bitew jest dostępny wyłącznie dla pojazdów X poziomu, każda z drużyn ma po 3 miejsca startowe. W Wielkich bitwach obowiązują zasady bitew standardowych – aby wygrać, należy w ciągu 15 minut walki zająć bazę przeciwnika lub zniszczyć jego pojazdy. Za uczestnictwo, poza standardowymi nagrodami w postaci kredytów i doświadczenia, można wygrać obligacje. Ta nowa waluta pozwala na zakup najlepszych przedmiotów, takich jak ulepszone wyposażenie lub dyrektywy.

Po świetnie przyjętym pierwszym sezonie, miło nam poinformować, że startujemy z drugim sezonem bitew rankingowych. Już we wrześniu gracze będą mogli rywalizować ze sobą i udowodnić, kto jest najlepszy z najlepszych. Tryb bitew rankingowych stawia przeciw sobie czołgistów o zbliżonych umiejętnościach, a za udział oferuje wyjątkowe i cenne nagrody. Wraz z aktualizacją 9.20 do gry wchodzi pełna linia chińskich niszczycieli czołgów. Wysokie wartości kamuflażu wraz z ze świetnym zasięgiem widzenia z pojazdów czynią z nich godnych rywali. Nie zapomnieliśmy również o zbalansowaniu części pojazdów francuskich, amerykańskich, rosyjskich i japońskich, aby nadążały za zmieniającym się środowiskiem bitew.

Ź: Informacja Prasowa

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

tryb ten nie ma żadnego sensu, po drugie wot już zdycha, przez te “dobre zmiany” chyba ze ubytek 300 tys graczy na Ruskich serverach tak przez głupote WG zawali na wakacje, co jest nieprawdą…

Waxi

Na plus to,że zaliczają misje osobiste.

Taktyczny bekon

Według mnie “Wielka bitwa” jest ogromnym sukcesem, ale jest jeden problem… A mianowicie to że niektóre czołgi nie są przystosowane do walki z taką ilością wrogów, a mówiąc to mam na myśli że w niektórych czołgach brakuje amunicji, na zwykłych randomach nie jest trudno aby wystrzelać się np. takim FV215b, ma on jedynie 30 sztuk pocisków, a na dodatek ma wybitnie szybkie przeładowanie (8s, a ze wszystkimi dodatkami… schodzi do lekko ponad 6s), oczywiście można podać więcej podobnych przykładów… , Moim zdaniem, aby nie zaburzyć równowagi w grze (Wielka bitwa/normalny random) nie najgorszym pomysłem byłoby dodanie skryptu który daje niektórym czołgom np. bonus +50% amunicji na czas trwania Wielkiej bitwy (nie jestem zbyt kreatywny, więc proszę nie bijcie 😉 ) . Jest to jedynie moja skromna opinia na ten temat, a opinii jest tyle ile osób grających w tym trybie.

Anonimowo

co dyskryminacja tylko 10 tiery niech sie w **** pocaluja z ta gra

Znafca

Przynajmniej tam ameb twojego pokroju nie spotkam. Więc tryb na plus 🙂

Maly

Jak włączyć tryb bitwy 30×30, w ustawieniach mam zaznaczone, a jak biorę Bitwa to zwykły random się włącza..?

tankista4

Bo nie zawsze tam trafisz. Jak masz włączone to w końcu Cię wrzuci. (tylko musisz być na X tierze)

Maly

A to to jest losowo wybierane, że albo wrzuci albo nie ?

tankista4

losowo (a tak naprawdę zależne pewnie od kolejki do bitwy – czego jest więcej)

tankista4

Na szczęście można to g***** wyłączyć i robić obligacje na normalnych randomach.

er

ta i psuć gre innym 10 tierem

tankista4

No właśnie niechętnie bo wtedy obligacji nie ma :(. Też bym wolał żeby same jednopoziomowe były.

Kurak76

…a mi 30/30 się podoba. Jak narazie tylko jedną bitwę zagrałem w tym trybie, ale było fajnie.

ghfghf

W tym trybie powinni zabronic grac TD’kami. Polowa teamu wezmie STRV’y i kampia po krzakach cala bitwe. Jaki to ma sens?

WOTPOL1

30 vs 30 dla jest super

BoBinek

30 vs 30 To jest ***** dramat
można to jakoś wyłączyć???

Tomek.Z

30 na 30 wyłącz w: ustawienia, ogólny, na samym dolę odznacz ,,wielka bitwa” i zastosuj. Gl 🙂

Niro

U mnie tryb 30 vs 30 to laggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggi. Olewam ciepłym moczem.

long

“1.4 na 1.4 kilometrów kwadratowych” ?
To 1.4×1.4 km czy 1.4 km2 bo to subtelna różnica…

just_egg

1.4×1.4km

er

poprawa jest nie rzuca ciągle na 10 tiery grałem sta-2 20 bitew 12 top 6 na 9 tiery i 4 na 10 tiery

janusz

za to 10 tiery cały czas full tier X

idiocie odpowiadam

a widziałeś 10 tier nie na fulu ?