Wersja 9.20 już jutro!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

12 komentarzy
lukasz

gdzie 12 pestek dla bc?

Gracz

Liczba dział samobieżnych będzie ograniczona do 2 na drużynę

Czy misje na CL zostały zmienione? Tam trzeba wykryć 3 arty….

piotrek1742

Ale to tylko do trybu 30vs30

on

Szkoda, że nie ma rekompensaty za wyexpienie 60k expa więcej na ob.268 😛

gepard8

ja chce kurde wiedzieć KIEDY STB-1 będzie w HD

Margoch76

Nie dobrze. Likwidują boosty. Teraz bitwy treningowe stracą sens

Cuj

I dobrze czołgi to nie małpy

gepard8

Guj widze ze jesteś tym graczem co nie wie jak wjechać na boosta

sKY323

Zgadzam się z @Cuj ta gra nie polega na zwiedzaniu góreczek 😉

ja

wjedź sobie na boosta mausem czy type5heavy

Anonim

Gdzie Buff Centuriona?

Raxo67

Będzie w patchu 9.20.1