Co dalej z Graf Zeppelin’em?

Znów ruszyły do ataku chusteczki płaczące, że okręt premium jest niegrywalny. Ma tylko bomby na samolotach nurkujących i w ogóle jest “fuj”. Mieliśmy możliwość pogrania tym okrętem i fakt jest trudny w opanowaniu, ale jeżeli posiadacie jakiekolwiek umiejętności, to nie ma przeszkód w wykręceniu fajnego wyniku. Do rzeczy: niezadowolenie graczy dało się firmie we znaki, przez co postanowili zająć się tą sprawą. Poniżej wklejamy informację zamieszczoną na forum przez CM WG_Lumberjack:

Radząc się i rozmawiając z osobami odpowiedzialnymi za produkt mam do przekazania wam co następuje:

1. Ten okręt nie jest okropny lub „niegotowy do wypuszczenia”. Jest porównywalny ze swoimi odpowiednikami. Nie jest to jednak łatwy okręt dla niedoświadczonych graczy i dla doświadczonych może być też. Wraz z dłuższym graniem może siać zgrozę wśród przeciwników.

2. Są tu HE i AP o tyle o ile HE są raczej łatwe w obsłudze to AP naprawdę potrzebują skilla, który nabywa się z czasem.

3. Są plany by wprowadzić samoloty torpedowe (tu o tym mówimy):

Ale:

– Nie dlatego, że jego obecny stan jest zły ale chcemy dać okrętowi i wam więcej opcji grania nim.
– Nie chcemy tego pospieszać bo wciąż pracujemy nad torpedami o głębokim zanurzeniu.

4. Nie zostawiamy premek w tyle!

Pozdrawiam
WG_Lumberjack

Link do postu znajdziecie tutaj.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Erx

Na WoWs wiki nie widac co dany okret ma? Ludzie, jesli za trudny to kupic Enterpirse, ten to dopiero jak na legende przystalo kosi. Zad Graf Zeppelin coz, 2 aa i 2 bombowce troche bida. Nie pomaga tu nawet fakt ze bombki AP potrafia mocno zrobic kuku…