W sklepie premium pojawił się Graf Zeppelin

Jak śpiewają niemieckie jaskółki Graf Zeppelin, czyli pierwszy niemiecki lotniskowiec już jest w sprzedaży.

Pierwszy niemiecki lotniskowiec trafia do World of WarshipsGraf Zeppelin został zaprojektowany, aby zapewniać wsparcie powietrzne ciężkim jednostkom podczas rajdów na północnym Atlantyku, ale utknął w przepychankach między marynarką i lotnictwem, aż było za późno. Prace konstrukcyjne zatrzymały się w 1943 roku, a okręt został zatopiony przez załogę w 1945 roku. Następnie radziecka marynarka wojenna podniosła go z dna, by ostatecznie zatopić go podczas testów materiałów wybuchowych w 1947 roku. Skorzystajcie z jednego z poniższych zestawów, aby bez okazania litości oszołomić i zmieszać przeciwników. A dla tych, którzy chcieliby wrogów dodatkowo zgnieść pod stopą, mamy też pakiet z niemieckim krążownikiem VI poziomu, Grafem Spee.

 

Graf Zeppelin tu jest! Jedyny zbudowany przez Niemcy lotniskowiec, zwodowany, ale nigdy nieukończony, miał zwiększyć możliwości oddziaływania niemieckiej marynarki. Jednostka dołącza do World of Warships jako pierwszy niemiecki lotniskowiec na VIII poziomie. To szybki lotniskowiec uzbrojony w liczne działa uniwersalne i dodatkowe. Posiada najpotężniejszy napęd spośród wszystkich niemieckich okrętów. Jego budowa nigdy nie została ukończona, gdyż w trakcie II wojny światowej zmieniły się priorytety niemieckiego programu budowy okrętów.

 


Tym razem WG zadbało o to abyśmy mieli aż 4 możliwości wydania ciężko zarobionych piniążków.

Paczki mają 4 nazwy:

Arystokraty za 427,72 złote

Złota za tą samą cenę

Srebrna za 299,39

Brązowa za 209,17 

 

Statystyki tego okrętu znajdziecie pod TYM linkiem, natomiast poniżej dwa filmy MageT‘a co w nim takiego niesłychanego, że kosztuje aż tyle.

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ja

liczyłem że będzie na 6 tierze i to w drzewku ale wciąż liczę na to że jakiegoś dadzą rzeszy do drzewka może to być jeden z pozostałych 3 planowanych lotniskowców tych co zostaly na papierze