Berliński kwartet + Thunderbolt w sklepie premium

Na bogato. Każdy z pojazdów dostępnych w dwóch zestawach 😉

  • ISU-122S za 81,49 zł i 128,29 zł;
  • Rudy za 63,52 zł i 85,51 zł;
  • IS-2B za 88,97 zł i 128,29 zł;
  • Cromwell B za 62,03 zł i 106,90 zł;
  • Thunderbolt za 62,03 zł i 106,90 zł;
  • 15% zniżki na 180 i 360 dni premium;
  • 15% zniżki na czołgi premium VIII poziomu.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
eyeball

moze ktos wypowiedziec sie na temat tego Thunderbolt’a?

Po1nter

Świetny na randomy 😉

annynomus

zmasakrowali mnie tymi “okazjami” hahaha w zasadzie to nic nie warte uwagi. Rudy kiedyś był mega ale chyba po cichu go zkurw…i i rzuca takimi kartoflami ze plakac się chce , cromka to samo w ruchu celownik na pol mapy.

J-23 znów nadaje

Miał być 5 krotny bonus za pierwsze zwycięstwo dnia i inne zniżki od 23.08 – i co i nic (znaczy się cicho sza), no ale przecież jest super mega oferta w sklepie premium i to jest budujące, bo można uzupełnić zapasy, jestem tym uszczęśliwiony, WG o mnie myśli, WG o mnie dba.

krzysiu kebsik

A kaj je razy 5 exp

Znafca

Albo z dziś z opóźnieniem, albo wcale 😛 Ale co tam. Kolejne złamana obietnica przez WG nie powinno chyba robić już komukolwiek różnicę.

Pan Darek z reala

a gdzie X5 i wymiana 1 golda na 35expa ?? ;(( chyba nie zrobię tego FOHA jednak nie wyrobie sie ;((

Znafca

Focha dało się na spokojnie zrobić od chwili gdy ogłoszono tą akcję. Na rezerwach w ciągu dwóch godzin udawało mi się zdobyć od 25-30k XPa. Do zdobycia, jeśli graliśmy od 1 tieru jest 769 390 XPa. Można troszkę tu zaoszczędzić nie kupując choćby silników, czy, od 7 tieru, gąsek (te stockowe są w stanie wszystko uciągnąć na spokojnie i zostawić spory zapas jeszcze). Jedynie czego się od gracza wymagało to troszkę czasu i jakichkolwiek umiejętności gry. Jeśli się nie ma przede wszystkim tego drugiego, to nie ma co się pchać w tą linię. W dobie obecnego WoTa to jedna z bardziej wymagających linii (zarówno cierpliwości, jak i umiejętności by coś ugrać konkretnego).

Znafca

I wg mnie z całego grindu najlepszymi maszynami były ARL V39 na goldzie i 105 mm armacie oraz Foch IX tieru.

Znafca

Najlepsza, chyba póki co, okazja na nabycie gołego Rudego i Cromwella B.

wu

rudy i cromka już nie są tak atrakcyjne po tym jak wszyscy zdobyli t34-85m

Znafca

Rudy może nie, ale Cromwell B jest nadal ciekawą propozycją. Przede wszystkim przez genialną mobilność dorównującą czołgom lekkim. (a przez to nieco oberwało działo, które w ruchu trafia niewiele) A nie oszukujmy się, ale to ona (mobilność) gra głównie przy najgorszym losowaniu. Alternatywą może tu być Type 64 na którego na pewno będą kiedyś jeszcze zniżki.

Anonimowo

Właściwie to z jakiej okazji?

Anonimowo

Gamescomu

Maruda

bo jest gamescome w niemchczesz? 🙂