VI era zawita do gry – aktualizacja 1.71 “Nowa E.R.A.”

Aktualizacja 1.71 „Nowa E.R.A.” wprowadzi szósty poziom maszyn, pancerze reaktywne i kompozytowe, zupełnie nowe jednostki naziemne, samoloty oraz mapy. Witamy w nowej erze!

Na tegorocznym Gamescom 2017 zaprezentujemy nową, dużą aktualizację 1.71 nazwaną „Nowa E.R.A.”, nie została ona jednak wybrana przypadkowo. Po pierwsze wprowadzi ona 6 erę do drzewek rozwoju jednostek naziemnych, co pozwoli na sprawdzenie maszyn z okresu Zimnej Wojny oraz Wojny w Wietnamie. Czołgi otrzymają nowy typ pancerza, kompozytowy oraz reaktywny. Technologia ta była przełomowa i rozpoczęła nowy etap w projektowaniu jednostek naziemnych, dając znaczną ochronę przeciwko pociskom HEAT, czy kierowanym, które bez problemu radzą sobie z czołgami z 2 Wojny Światowej. Dołączą również nowe pojazdy wsparcia piechoty, o których opowiemy w nadchodzących dniach. Pozostańcie w gotowości bojowej!

Nie zapominajcie o nagrodach! Czy wiecie wystarczająco dużo o waszej ulubionej grze? Odpowiedzcie poprawnie na 7 z 10 pytań w naszym konkursie Mastermind Quiz poświęconemu aktualizacji 1.71 i zdobądźcie unikalny tytuł „Znawca War Thunder”. Odnośnik do konkursu zostanie podany o 16:00!

Nowa era nadchodzi do War Thunder – powitajcie aktualizację 1.71!

Więcej informacji pojawi się wkrótce na oficjalnej stronie gry.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krzysiu nowak

spadac z tym wocik lepszy

lipa

wot to lekko mówiąc gówno

Anonimowo

:*)