Wargaming ogłasza plany dostarczenia ponad 1000 godzin streamów

Wargaming dostaczy eSportowe wydarzenia na żywo i materiały wideo na życzenie milionom fanów na Facebooku

Planowane jest przygotowanie ponad 1000 godzin streamów przez Facebook Live

Wargaming ogłasza plany dostarczenia ponad 1000 godzin najwyższej jakości treści wideo przez Facebook Live oraz materiałów na życzenie, aby dotrzeć do milionów graczy na całym świecie. Na facebookowych stronach Wargamingu gracze i fani będą mogli wejść w świat streamów z gier, dowiedzieć się więcej o nowościach, wziąć udział w wywiadach z popularnymi streamerami, jak również będą mieli dostęp do opublikowanych wcześniej materiałów. Wargaming będzie również streamował wydarzenia esportowe, wliczając w to zawody regionalne i globalne w World of Tanks.

“Już w tej chwili Wargaming jest niesamowitym twórcą treści wideo na Facebooku i cieszymy się na jeszcze bliższą współpracę,” mówi Bob Slinn, szef partnerstw regionu EMEA w Facebooku.”World of Tanks, World of Warplanes, World of Warships mają jedne z najbardziej popularnych społeczności na Facebooku i czekamy na kolejne kreatywne pomysły aby zbliżyć fanów do gry jeszcze bardziej.”

Przygotowywanie unikatowych materiałów na Facebooka było dla nas oczywistym krokiem,” mówi Jamy Nigri, starszy wice prezes rozwoju komercyjnego w Wargaming. „Niedługo pokażemy nowe sposoby interakcji z naszą społecznością, która liczy obecnie ponad 3.9 miliona fanów na Facebooku. Zadowoleni gracze to nasza mantra i cieszymy się, że możemy wchodzić z nimi w interakcję przez Facebooka.”

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzybek

„Niedługo pokażemy nowe sposoby interakcji z naszą społecznością, która liczy obecnie ponad 3.9 miliona fanów na Facebooku.” Ile osób to obejrzy? Maks pół miliona ale to raczej ja śnie i podałem za dużą liczbę. Ze 100 tysi pewnie będzie.

Koszmar

Video hehhehehe o nie mam co robić tylko to oglądać masakra

Lorenzo

Czyżby to oznaczało, że będą mieli co streamować?

piter70sca

ktoś to ogląda?

KapitanNajeba

ja nie ale pewnie znajdą się tacy co obejrzą; )

jiko

“najwyższej jakości treści wideo” – Czyli 720p tak jak zawsze było ?

Zuru

Od tego sezonu WGL jest 1080p 60FPS 🙂