Primo Victoria w sklepie premium

Zgodnie z zapowiedziami, szwedzki Centurion trafił do sklepu premium. Standardowo, dostępny w trzech zestawach.

Poprzez bramy piekła przebijamy się do nieba, przez linie czerwonej drużyny – Primo Victoria! Pojazd ten, oparty na konstrukcji Centuriona, jest poświęcony zespołowi Sabaton. Oprócz własnego wzoru malowania ma także na pokładzie cały skład ze specjalnym atutem „Zespół braci”.

  • Czołg + miejsce w garażu oraz załoga: wszyscy członkowie zespołu Sabaton z Atutem “Zespół Braci” za 153,95 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + załoga: wszyscy członkowie zespołu Sabaton z Atutem “Zespół Braci” oraz 3 dodatkowe przedmioty za 256,61 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + załoga: wszyscy członkowie zespołu Sabaton z Atutem “Zespół Braci” oraz 10 dodatkowych przedmiotów za 427,71 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
misha79pl

Primo Money…

stary

Mówcie co chcecie ale ja kolekcjonuje czołgi i kupuje 1 na trzy miechy, bo mnie ta gra (w przeciwieństwie do wielu narzekających graczy) cieszy. Co do samego czołgu to raczej jeśli znajdzie się na mojej liście to raczej w bardzo późnym terminie, z powodu, że nie ma czołgu średniego u szwedów na topie i jeśli zbufują linie brytyjską to moim zdanien 4202 jest o tyle lepszy, bo mniejszy. Sam czołg nie wydaje się jakiś OP i może ostatnie premki dodane wkońcu dały im do myślenia 😉

Niro

Patrząc co się dzieje z WoTem i ilością graczy śmiem twierdzić, że nawet wprowadzenie Type 59 im nie pomoże i leszcze napalone na Typa i tak go nie kupią. Ja sam już gram bez żadnych emocji, totalnie dla rozrywki i zabicia czasu. Kiedyś pasjonowało mnie grindowanie, żeby mieć mocniejszy, a na X tierach najmocniejszy czołg. Kupiłem nawet CDC’ka, żeby sobie szybciej z tym radzić. Teraz jedynie za free expa odkrywam nowe czołgi. Strasznie wolno to idzie. Ale WG moich pieniędzy już nie zobaczy. Póki leszcze utrzymają serwery – będę grać. Jak projekt padnie – płakać nie będę. Zyebali grę i tyle. Jako darmowy player mogę zaakceptować lub nie grać. Akceptuję, wciąż mam lepszego skilla (jestem niebieski) i to na drzewkowych pojazdach. Zarabiam tym co mam w garażu. Promocje dla EU są wprost nieproporcjonalne do dojenia regionu z kasy. Tak więc ten teges… Gram 4fun, gra padnie to padnie, nie to fajnie, pogram jeszcze. Płakać za WoT nie będę patrząc na to co wyprawiają.

T

Nowe tylko dodawac a ja sie pytam gdzie jest buff dla is6 kurrr…

GlendorStal

Znając ich to za prędko nie dadzą,lepiej dodawać czołgi premium.Nie wiesz o tym 😀
Sam mam IS6 i znam ten ból jak mam walczyć z np. Defenderem to tylko chyba z HE 😛

Kuba

Niezła prędkość kulek, badziewne soft staty działa – jak w FV4202. To samo działo co na FV wystrzeliwuje te same kilki z większą prędkością wylotową i o dziwo większą penetracją… Skoro już teraz 40 tonowe czołgi mogą się wywrócić na prostej to w sumie w ch z fizyką 🙂
https://tanks.gg/tank/strv-81/stats?cv=current&cs=centurion-i
Nie polecam dział z tą alfą … na bieżącym etapie “balansu” w grze można je sobie wsadzić

Znafca

Penetracja jest ta sama głąbie. Prędkością wylotową bym się nie podniecał. APCRy strasznie szybko tracą penetrację, ale są zdecydowanie łatwiejsze do ogarnięcia – nie trzeba poprawki aż tak dużej brać. Więc co kto woli. Czy działo jest złe? Wg mnie Centuriony mają jedne z lepszych dział na swoim tierze. Głównie przez penę, która w większości wypadków wystarcza nawet na X tiery. Czy czołg jest OP? Nie. W ogólnym zestawieniu wszystkich statystyk są to czołgi reprezentujące ten sam styl gry, a niewielkie różnice na korzyść drzewkowego/premki można sobie w buty włożyć.

Pasjonat

Kolejna OP premka, na plus pancerz, Mobilność, prętkość wylotowa co do odpowiednika z drzewka

KapitanNajeba

Ohoo zaczęło się shitstorm lvl up .
Japitole ludzie nie chcecie nie kupujcie kogo to obchodzi . Wot jest jaki jest no i ?.
Ja nie kupię bo mi nie pasuje i nie dorabiam do tego ideologii. Będę miał potrzebę kupię inny po co się tak uzewnetrzniac, złościć i irytować . Każdy z Was ma głowę potrafi liczyć i jak kupować jedyny pasuje innym nie , koniec.

MK

Wiadomo kiedy będzie bez festyniarskiego malowania?

Prem

Wiyncyj premkuf!

Proximus

czyli co, teraz wszystko co chocby otarło sie o tematykę czołgową bedzie miało swoją premkę? Mam nadzieje ze spece z WG nie wyszykają historyjki odbijania magazynu tamponów przez batalion Tigerów II, było by troche przykro…

Thunder

Czołg specjalny…?
Na święta go wprowadzą.

WOTniePOTRAFI

nigdy nie kupię

BOSSy John

ja już nic od nich nie kupię WG widzi, że liczba graczy spada i chce się jak najwięcej kasy nachapać.
Serwery zapewne będą działać jeszcze długo ale z wielu moich znajomych tylko nieliczni jeszcze graja…ja tez coraz żadziej gram bo nie mam z kim a samemu w zupie pomidorowej nie chce mi się pływać.

Znafca

Ty może nie, ale wielu innych graczy już tak. Dobitnie to pokazała sytuacja z niemieckim czołgiem w polskich barwach – Pudlem (sprzedał się w dwa tygodnie za 2 mln euro). Ta oferta z kolei jest skierowana dla miłośników zespołu Sabaton (który imho ma tylko parę fajnych kawałków). I to wszystko raczej będzie w tym kierunku zmierzać. WG będzie grało na emocjach graczy i w ten sposób próbować uzyskiwać przychód (może wkrótce czołgi z mangi?). Ofc nie uważam tego za coś złego, bo WG jak każda firma musi się utrzymać. Jednak nie jest to dla mnie zachęta do płacenia. Przyzwyczajony jestem do starego porządku (gdzie premek 8 było niewiele i delikatnie były gorsze od drzewkowych).