Po raz pierwszy w historii World of Tanks tryb gry jednoosobowej

Po raz pierwszy w historii World of Tanks tryb gry jednoosobowej

Wyłącznie na konsolach, nowy tryb doda fabularną historię do gry

Wargaming ma przyjemność ogłosić, po raz pierwszy w historii World of Tanks, tryb gry dla pojedynczego gracza. Nazywać się będzie „War Stories”, a jego premiera będzie 22 sierpnia 2017 roku. Będzie to zawartość ekskluzywna dla World of Tanks na konsolach i w pełni darmowa. Nowy tryb jednoosobowy i epizodycznie do gry w kooperacji będzie odtwarzał najważniejsze wydarzenia historyczne, historie alternatywne oraz fikcyjne scenariusze.

War Stories to ewolucja naszej marki,” mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny i wykonawczy w Wargaming Chicago-Baltimore. „Pierwsza kampania w świecie World of Tanks pozwala nam wprowadzić nową narrację i rozszerzyć tytuł dla nowych i obecnych czołgistów.”

War Stories zawiera dwie kampanie składające się z 3 rozdziałów każda. Brothers in Armour koncentruje się na armii czerwonej walczącej na froncie wschodnich w czołgach Sherman i jest wprowadzeniem w rozgrywkę dla nowych graczy. Flashpoint Berlin opowiada losy brytyjskiego czołgisty starającego się przedostać przez blokadę Berlina w czasach Zimnej Wojny.  W niedalekiej przyszłości planowane są dwie następne historie z III Rzeszą prowadzącą inwazję na Wielka Brytanię oraz walkę o przetrwanie ludzkości w alternatywnym zakończeniu kryzysu kubańskiego.

Historie War Stories opowiadane są przez animowane komiksy autorstwa Andi Ewingtona z ilustracjami PJ Holdena i Matt Timsona. Ich poprzednie dokonania to doskonale przejęte serie o Dark Souls II, Just Cause 3, Terminator, RoboCop i seria World of Tanks: Roll Out od wydawnictwa Dark Horse.

Oprawę dźwiękową zapewnia guru ścieżek dźwiękowych do gier komputerowych, nominowany do nagród BAFTA Inon Zur (m.in. Fallout 3, Fallout 4, Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Crysis). Artysta dokłada zarówno swój talent, jak i doświadczenie jako były czołgista w armii.

War Stories będzie miało premierę na konsolach Xbox 360, Xbox One, Xbox One S and the PlayStation®4, a w rozdzielczości pełnego 4K na Xbox One X and PlayStation®4 Pro.

Ź: Informacja Prasowa

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

hehehe a ja mam ps4 i tylko na tym pykam brawo wargaming

Pan Kadłubek

Ten tryb jest tylko na konsolach ponieważ WOT na tych platformach ma mniej graczy aniżeli PC. Devsi muszą czymś zachęcić nowych jak i starych graczy do odpalania ich gry (jeśli już nie zachęcili np. WT E100 bez nerfów, TD z alfą 850, grafiką, tankami exclusive np. Chieftain Mk. 6 gdzie na PC nieprędko się pojawi, jeśli w ogóle).

Pan Kadłubek

*jeśli już nie zachęcili graczy z PC…

Jakiś Frajer

Mnie tylko boli w Wot jedna rzecz. Czemu nie dadzą swobodniejszej personalizacji czołgów ? Alternatywne kamuflaże z możliwością dodania własnego odcienia, możliwość dodania jakichś skrzynek, kłody, siatki kamuflażowej, siatek metalowych, worków z piaskiem tworzenia własnych inskrypcji ( pewnie były by same penisy ale można by temu jakoś zaradzić) czemu nie ? Czy to taki wielki problem ? A dla starszych stażem graczy byłby jakiś powiew świeżości każdy czołg mógłby wyglądać inaczej i być bardziej w naszym guście. Na tym trailerze widać czołgi spersonalizowane tak trudno dodać to do gry ?

Po1nter

Ta gra tak bardzo potrzebuje PvE.

trabant

wszystko na konsole :/ za każdym razem… 🙁

Crewsader

Pytanie jedno – dlaczego tylko na konsole? Być może dodanie tego na PCta zwiększyło by atrakcyjność gry, zawsze to jakaś odmiana.

Anonimowo

Spokojnie, wejdzie jako płatne DLC kiedyś 😂😂😂

Humbuk

Na konsole żeby ci co niemajom subskrybcji na online mogi se pograc bez sensu

EL PAŹ

na ps4 w gry free 2 play możesz grać za free (online + ofline), na Xbox nie jest tak kolorowo :/

pol1pl

Drogi pol1PL

Dziękujemy za kontakt z naszym Supportem w sprawie trybu solo!

Cieszy nas Twoje zainteresowanie tym trybem, ale niestety na razie nie mamy żadnych planów ani informacji odnośnie jego dostępności na PC.

Jesteśmy jak najbardziej otwarci na nowe rodzaje rozgrywki i zobaczymy co da się zrobić, ale na pewno zajęłoby to dłużej niż miesiąc 🙂

Mam nadzieję, że będziesz miał okazję w nim zagrać, jeżeli wejdzie do gry i życzę powodzenia na polu bitwy!

Jeżeli masz jakieś pytania lub sugestie proszę skontaktuj się z nami ponownie.

Pozdrawiam,

Luke Lepapier

Wargaming Customer Service Representative – Follow us on Twitter

PL – Pomóż nam udoskonalić naszą usługę. Wypełnij ankietę i obserwuj jak zmieniamy się dla Ciebie!

EN – Please help us improve our service. Fill in the survey and watch us grow!

Chyba niestety nie planują tego na PC :/

Teravius

“Na konsolach”… niech się walą 🙂