Strv 81 “Sabaton”

Koledzy z WoT Express zamieścili screen nowego Szweda 😉 Tak jak wspominaliśmy wcześniej, pojazd ten ma być dostępny w dwóch wariantach „kolorystycznych” – zwykłym oraz w wersji „Sabaton”. Związane jest to z rozpoczęciem współpracy pomiędzy słynnym, nomen omen szwedzkim zespołem heavy metalowym oraz dewelopera naszej ulubionej gry o czołgach.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edmontonia

>Sałaton
>Heavy metal
Wybierz jedno

Znowu fail WG...

Dwie wersje do wyboru? Czyli lipa jak z Paytriotem itp. Jakby nie mogli dać jednej z unikalnym kamuflażem, jak w przypadku chyba Lorraine 40t. Ech, to WG 😀

AnonimowyGall Anonim

Trochę cię nie zrozumiałem. Dlaczego to źle, że dali do wyboru zwykłą “surową” wersję i taką ze specjalnym kamuflażem?

Znowu fail WG...

A jak mi się znudzi to malowanie to co? 😛 W przypadku Lorraine 40t dali po prostu dodatkowy kamuflaż, który każdy może sobie zamontować i zdemontować kiedy mu się spodoba. A w przypadku Patriota czy Liberte był przypisany na stałe, ewentualnie można było kupić wersję “gołą”. Jak dla mnie to mało interesująca opcja 🙂

Crewsader

Ten Szwed podczas Gamesconu ma być podobno.

Akpozi

Kupię obie wersje żeby sobie Mki wbić bo i tak nie mam już czego expić a w razie sprzedaży konta drożej pójdzie 😀

Dziubas3k na wkacjach.

bu ha ha…popatrz sobie na wartość kont na e bay lub allegro w większości przypadków cena jest duuużo niższą od wartości czołgów premium na koncie z wyjątkiem kont z bardzo dobrymi statami…zresztą ogólnie popularnośc WoT spada a to powoduje że coraz trudniej konto w ogóle sprzedać.

Lód

Wiadomo kiedy ten Strv 81 będzie w sprzedaży???

Maks

Model czołgu już mają więc pewnie nie długo, wydaje mi sie że nawet szybciej jak polskie drzewko

Kociak

Gdzie jest t-29 na urodziny?

lolipop

Ponoć w ***** ale nie znalazłem, więc chyba kłamią.

Druixo

A będzie napis Dzieci JP 5% bo spierdalam przed pojicja?