VRTech i Wargaming łączą siły

Firma Wargaming, ogłosiła partnerstwo z moskiewskim studiem VRTech, specjalizującym się w technologii wirtualnej rzeczywistości. Współpraca pozwoli połączyć rozwiązania techniczne VRTech z doświadczeniem Wargaming w projektowaniu gier i efektów wizualnych. Firmy zamierzają przedstawić szereg wspólnych projektów, tuż po wprowadzeniu centrów rozrywek VR na europejski rynek.

Zmiana w postaci salonów VR otwiera nam nowe kierunki rozwoju, co pozwala stworzyć udany i skalowalny model – mówi Alexander Zezyulin, dyrektor operacyjny R&D. – Nowe partnerstwo pomoże nam zmienić postrzeganie na wirtualną rzeczywistość. Pokażemy, że VR może być nie tylko jednorazową zabawą, a rozrywką na najwyższym poziomie, zdolną dostarczać nieustannych wrażeń.

Cieszymy się z bycia strategicznym partnerem firmy Wargaming – mówi Jurij Kryłow, CEO VRTech’u. – Razem uda nam się zmienić rynek VR. Zapraszamy do naszej współpracy właścicieli firm z całej Europy.

VRTech i Wargaming zorganizuje prezentację technologii CinemaVR i PolygonVR na tegorocznej wystawie gamescom 2017.

* VRTechdeweloper technologii CinemaVR i PolygonVR. W grudniu 2016 roku firma uruchomiła własną sieć salonów VR.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments