FV215b HD

Tak jak ostatnim razem, na jednej z oficjalnych grafik Wargamingu gracze dostrzegli brytyjskiego FV215b w jakości HD. Od naszego Insidera wiemy, że deweloperzy rozważają kilka opcji:

  • FV215b zostanie zastąpiony przez “Superconquerora” i tak jak w przypadku Focha – FV stanie się czołgiem specjalnym;
  • lub też “Superconqueror” zostanie dodany do drzewka jako alternatywny czołg ciężki – tak, jak miało to miejsce przy chińskiej WZ-111 5A.

Jeszcze nic nie zostało ustalone, ale z tego co wiemy, to obie opcje są bardzo mocno brane pod uwagę.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anomin Mortadela

******* jak zwyjkle *****, A z Walfefragenem auf e 100 nie mogli tak ***** ?!?

Anonimowo

Dobrze gada ! To był mój ulubiony czołg a wy mi go zabraliście ! ZŁODZIEJE !

Anonimowo

Prawda zabrali nam go a teraz jest na chińskim serwie w wersji premki ************ to jest.

Czolgistaa

Bo byl za dobry czerwony retardzie.. Ogarnij mechanikę gry pierw a pozniej sie wypowiadaj.. Przez takich botów jka ty sie nie da grac

PLN

Ty sobie lepiej słownik ogarnij albo dodatkowe lekcje polskiego, bo aż oczy krwawią od czytania. Do książek, a nie ślęczeć przed komputerem!

dom

niech 3 będą i każdy będzie zadowolony 3 dychy albo 2 i fv215b jako elitarny

Anonim

Mam FV215b w garażu i jest nawet ok , ale niestety nie jest to czołg historyczny wiec mogą go zamienić z tym superconquerorem bede miał przynajmniej 2 czołgi X tieru w garażu z 1 czołgu X mi to pasuje

Motonita

A co z Chieftainem MK.6? Sporo ludzie na niego czeka. Zamiast klona Conquerrora mogli by obok FV215b dać Chieftaina i by grało. Po co, i komu ten SuperConquerror potrzebny.

Anonimowo

Niech zabiorą tego fv fikcyjnego tak jak wafla niech będzie sprawiedliwość!

Motonita

Tak by było najlepiej, ale jak już chcą tak kombinować, to FV zrobić w HD, Chieftaina dodać poniżej i po sprawie. A nie jakiegoś klona IX pakować na X.

Anonimowo

Niech dadzą klona wyjebać te chujstwo i brak rekompensaty tak jak z wt auf e100 zabrali go i co gówna dostałem i tak samo chce z fv.