Odpowiedzi deweloperów 09-08-17

Najważniejsze zapiski z dzienników deweloperów:

1) Foch (155) [czołg specjalny]oto nasz prezent dla najwytrwalszych marud, krótko rzecz ujmując – dla tych, którzy zdecydowali się na rozwijanie tej maszyny.

  • AMX 50 Foch B – W przyszłości chcemy tę zasadę utrzymać w przypadku wszystkich zmian na X poziomie, za wyjątkiem kompletnie toksycznych maszyn.

Lifehack: zaczynajcie powoli expić / odkupywać brytyjskiego FV215b 😉

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

2) Postanowiliśmy nie przerabiać całej gałęzi radzieckich czołgów średnich na raz. Zobaczymy jak sprawdzą się zmiany w przypadku T-44 i T-54, a następnie zdecydujemy czy wzmacniać Objecta 140 i T-62A, a także, co najważniejsze, co zrobić z Objectem 430. Czołgi te będą jeszcze modyfikowane, kiedy tylko podejmiemy decyzje i przetestujemy różne warianty i ich zachowania.

Biorąc pod uwagę fakt, że nie jest to ostatnia iteracja zmian w radzieckich czołgach średnich, nie mamy obaw, że 140’tka momentalnie stanie się ciekawsza i wyprze T-62A. Jeśli będzie trzeba, to do T-62A wprowadzimy odpowiednie zmiany.

3) Grille 15 – tak naprawdę byliśmy blisko wprowadzenia jednego z wariantów albo w aktualizacji 9.20, albo w kolejnej. Przyznajemy, że postanowiliśmy się jednak nie spieszyć. Musimy w ramach wewnętrznych testów porządnie sprawdzić przeróbki Grill’a. Oznacza to, że ani drastycznych zmian, ani zamiany tej maszyny na inną nie należy oczekiwać przed końcem roku, prace trwają.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trolololo

Jeśli WG tak dąży do zachowania jednolitości w stylu w gameplay’u to podmianki są rzeczywiście możliwe. I to może dotknąć więcej maszyn (niż tylko wspomnianego FV 215b). Choćby wspomnianego Grille’a. Poprzednicy mieli dosyć przeciętną mobilność, ale obrotową wieżę. Dyszka z kolei ma bardzo dobrą mobilność oraz nieobrotową wieżę. Podobną analogię można znaleźć w radzieckim drzewku medów ciągnącej się od Obj 416. 8t i 9t mają ograniczony obrót wieży, która dodatkowo jest ulokowana z tyłu. Dycha prawie niczym się nie różni w stylu gry od 140.

Trolololo

Swoją drogą… Warto sobie tego FV215b i tak zrobić. Jest to jeden z tych HT, które są w stanie sprostać, siłą ognia, czołgom średnim.

dom

patona wieża ta co dali istniała to był wariant który był wadliwy coś w tej wieży niedziałało ale istniała rzeczywiście

GTX

Bin4r mógłbym prosic o usuniecie tego posta ze spamem “Japierd*le co to wgl jest” użytkownika MlodyOlbrzym gdyz chyba z pół minuty przewijalem w telefonie ten komentarz…. 😉 :/

Raxi32

Masz ty racje tego nie dać tego czytać i ja też musiałem też przewinąć

kiero1942

Kur..a prawie rolka mi się zapaliła od tego przewijania.

Anonimowo

“drastycznych zmian, ani zamiany tej maszyny na inną nie należy oczekiwać przed końcem roku, prace trwają.” No to ***** zdecydujcie się wafla zabrali mi brak rekompensaty teraz zabiorą może grilla i co dacie jakieś gówno? Czy czołg z magazynkiem którego po 2 latach wypierdolita? Zjebane te WG.

kapsel2310

Mam pytanie. Posiadam Grille 15 i jestem ciekaw czy zmiany w nim miałyby być na lepsze czy na gorsze? Moim zdaniem czołg nie jest ani OP ani “idiotoodporny”
Druga sprawa to moja ukochana 430. Osobiście uważam za najlepszego meda z X i nwm czego mogłyby dotyczyć zmiany. Jeżeli stałby się premką X poziomu to bardzo proszę 😀 Bardzo jestem ciekaw odpowiedzi i szczerze na nie liczę. Z góry dzięki 😉

YOJQU

Grille był op ale dostał nerfa więc czemu sie dziwisz że nie jest op ?

Nom

A co to za troll z tym Conquerorem? Przecież to od wieków wiadomo, że może bedzie a może nie, a grafiki stare jak świat 😛

Piotrek

W takim razie co z Chieftainem MK.6? Dodadzą go do gry jako drugą alternarywną X ?

ja

“udało nam się znaleźć wieżę pattona bez wielkiego garnka”
leżała pewnie przy śmietniku obok biurowca na cyprze 😀

Proximus

rozrysowana na serwetce recepcjonistki ich HQ

MAJK

Po co zrobic jakikolwiek research lepiej narzekać na WG typowe xDD podpowiadam m48a5 :0

Niezly Szajs

Może napisał to w żarcie, ale faktycznie jest sporo ludzi którzy są laikami w tej grze, zero zainteresowania czołgami. Ja grając od otwartej bety, już przed nią miałem miałem sporą wiedzę na temat czołgów produkowanych przez różne kraje, chociażby Strv 103B. Grałem w Panzer Front na Dreamcast, ale jeszcze przed tym kleiłem modele czołgów z “Mały Modelarz” i chodziłem do biblioteki wypożyczać encyklopedie techniki wojskowej i książki “zeszyciki” (zapomniałem nazwy, taka seria co miała chyba z 200 numerów, przykładowo BRDM, Ił-28, T-62 itd. Czyli jestem pasjonatem techniki wojskowej.
Taka ciekawostka dla niewtajemniczonych, peryskop obrotowy wymyślili Polacy, ulepszyli działko Oerlikon, które składa się z mniejszej ilości części i ma te same właściwości co oryginał, a zwie się Polsten i był montowany np. w Centurion Mk 1.

Niezly Szajs

comment image