Twierdze: Gry wojenne – harmonogram na sierpień

Oficjalnie z portalu WoT 😉

Nie przegapcie okazji do uczestniczenia w Grach wojennych w sobotę, 5 sierpnia. Walczcie jako członkowie klanu lub najemnicy, aby zdobyć udziały w puli nagród: 888 200 złota oraz 2184 rezerw poziomów XI i XII.

Gry wojenne będą dostępne w dwóch trzygodzinnych okresach od 19:00 do 22:00 i od 22:00 do 1:00.

O Grach wojennych

Gry wojenne składają się na cztery dyscypliny posiadające własne klasyfikacje, w których miejsca przydzielane są klanom zgodnie z liczbą punktów zdobytych w Potyczkach i Natarciach.

Dyscypliny Gier wojennych

Gry wojenne będą obejmowały cztery dyscypliny:

  • Pogrom – punkty można zdobyć za różnicę w punktacji pomiędzy drużynami. Im większa różnica, tym więcej zdobytych punktów.
  • Gorączka – punkty można otrzymać za szybkie zwycięstwa. Im szybciej oddział wygra bitwę, tym więcej punktów zdobędzie jego klan.
  • Demolka – punkty można otrzymać za niszczenie pojazdów przeciwnika. Klany otrzymują punkty za każdy zniszczony pojazd przeciwnika.
  • Zbiórka – punkty można otrzymać za liczbę zwycięskich najemników w oddziale. Klany otrzymują punkty za każdego najemnika w oddziale.

Każda bitwa w trybie Twierdz może przynieść klanowi punkty jednocześnie we wszystkich czterech dyscyplinach.

Liczba zdobytych punktów zależy od formatu i trybu bitwy. Będzie ona większa w Natarciach niż w Potyczkach poziomów VI–VIII.

Dyscypliny nie zależą od siebie nawzajem. Jeśli klan zajmie nagradzane miejsca w rankingach różnych dyscyplin, otrzyma nagrody za każde z nich.

Nagrody w Grach wojennych

Wszystkie Gry wojenne będą miały własną pulę nagród. W ramach nagród klany otrzymują rezerwy XI i XII poziomu, złoto w grze i kredyty. Pula nagród oraz liczba nagradzanych miejsc będą wyświetlane w interfejsie Twierdzy.

Rezerwy będą dodawane do magazynu zwycięskiego klanu. Złoto i kredyty zostaną rozdzielone pomiędzy członków klanu, którzy uczestniczyli w bitwach, w zależności od ich osobistej skuteczności. Najemnicy, którzy dołączyli do zwycięskich oddziałów, również otrzymają nagrody.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vihrru

Ta pula nagród to jakiś żart. Zakładając, że będzie równo rozdzielone między np. między top 10 klanów to wychodzi mniej niż 900 golda na osobę.

Vihrru

Ta pula golda to jest jakiś żart. Zakładając, że byłaby równo rozdysponowana między 10 najlepszymi klanami z 100 graczami każdy to na 1 członka przypadałoby ok 900 golda.
Nie wiem jak będzie gold rozdzielany, ale nie jest to oszałamiająca kwota.