3 Nowe mapy w grze – PS4 & Xbox ONE

Łapcie bilety i podzielcie się amunicją – do World of Tanks trafiają trzy nowe mapy! Na tych nowych polach bitwy możecie się spodziewać szalejącej burzy piaskowej, miasta leżącego w gruzach oraz wyjątkowych wakacji na Arktyce – tylko na konsolach!


PIASZCZYSTA RZEKA – BURZA PIASKOWA

Poziom bitwy: 9–10
Rodzaj kamuflażu: pustynny

Jak sama nazwa wskazuje, burza piaskowa szaleje na znajomym polu bitwy, ograniczając pole widzenia. Wypróbujcie nowe taktyki, aby zaskoczyć przeciwnika, lecz uważajcie – wróg może mieć taki sam plan!

SPUSTOSZONA STOLICA

Poziom bitwy: 4–10
Rodzaj kamuflażu: miejski

Mówi się, że Paryż to miasto zakochanych. My mówimy, że jest to miasto czołgów! Walczcie na zielonych bulwarach stolicy Francji, pośród kawiarni i parków. Ale nie dajcie się rozproszyć wdziękami miasta – przeciwnik może czaić się tuż za rogiem.

KOŁO PODBIEGUNOWE – LATO

Poziom bitwy: 4–10
Rodzaj kamuflażu: letni

Ta wyjątkowa edycja Koła podbiegunowego dostępna jest tylko na konsolach. Na tym zamarzniętym polu bitwy znajdziecie teraz więcej zieleni, lecz to Wy musicie dostarczyć trochę siły ognia! Siejcie zniszczenie wśród idyllicznych łąk i lasów, lecz nie otwierajcie włazów – z arktycznymi komarami nie ma żartów!

Ź: WoT Console

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KAJW_PL

Koło podbiegunowe latem chętnie bym zobaczył, tak samo jak Burzę piaskową na PC.