T-29 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fuse

A ja tam lubię te popierdółkowate czołgi ten nawet ma wiadro.

Hejty na dole

Tomek zachowujesz się jak sfrustrowany gminazjalista (obecnie 8 klasista) że dostał od rodziców Iphone’a 7(czołg) z Etui (slot w garażu) , a nie dorzucili Ci jeszcze power banka i teraz wyzywa wszystkich dookoła

World of Tanks

Wow jest wart AŻ 2000 kredytów \(^’^)/

Sebastian

Narzekanie że to złe tamto złe, że złodzieje……, ludzie jak się coś komuś nie podoba to przestań w to grać

STETTIN_58

Czy ktoś narzeka na Biedronkę? Promocje co tydzień, nawet raz w roku nie dają niczego za darmo mając miliony Klientów… Przestańcie narzekać i bawcie się dobrze, a jak Wam z tym źle… to Wasz wybór. Taki świat, niczego nie ma za darmo, trzeba płacić za prąd , gaz, wodę, rozrywkę. No chyba że zaszyjecie się w szałasie gdzięś w Bieszczadach, ale to już Wasz wybór. Wybierajcie i nie narzekajcie na własny wybór. Powodzenia!

ewokgoeth

darmowy slot w garażu a jeszcze narzekają…

dsgv

Biorąc pod uwagę to, że trzeci tier nie walczy już z piątym, to ten czołg nie jest aż tak zły.

wot

Czego się po gnojach spodziewałeś.
Stali się pazerni na kasę i byle jak najwięcej ameb naciągać na forsę zobacz ile premkowych non stop szmacianych pojazdów dają .
Ruskie złodzieje !!!

Może i gadam głupoty...

Rozumiem w pewnym sensie twoje rozgoryczenie, ale odpowiedz mi na bardzo ważne pytanie. Co ci lub komuś innemu ukradli? Proszę oczywiście o poparcie tego poprzez jakiś wiarygodny dowód, a nie gadanie jakiś botów z forum, którzy nie wiedzą jak się strzela do wrogiego czołgu.

gutek53

Ogólnie to Białorusini

Grzybek

cena kredytów adekwatna co do jakości

Tomek

Kiedyś za taki złom dostawało się po 300.000.. Już nawet tego im żal..

dj_media

Wydaję mi się że zmieniają ceny wszystkich takich nagród

Grzybek

tomek bo kredyty to musisz zarobic premką

Może i gadam głupoty...

Taka powinna być cena każdego prezentu. Dają za darmo to nie powinni umożliwić nachapanie się.

Anonimowo

Taka prawda

Tomek

Sraka prawda, gracze od 7 lat dają im zarobić a Oni z tej okazji dają nędzne 2.000 kredytów i miejsce w garażu… Mam ich już ponad 40, a przez takich jak Wy ta gra upada bo choćby wam powiedzieli prosto w twarz, że jesteście naiwniakami na których tylko zarabiają to i tak byście mieli wyjebane. Taką obojętnością dajecie im tylko pole do dalszych manewrów.. oczywiście na niekorzyść graczy.

Anonimowo

wyluzuj ***** :v ciągłe narzekanie też nie jest spoko ;P

Kociak

Zobacz czy nie ma Cię w przedpokoju, bo chyba wczoraj zbyt dużo budyniu na kolację było i nie jesteś sobą. Luz! To tylko gra!