Białoruś kręci film o graczach World of Tanks

Na Białorusi kręcą film o graczach World of Tanks. Produkcja, która wejdzie na ekrany kin, będzie opowiadała o losach młodych graczy, których marzeniem jest dostanie się na międzynarodowe rozgrywki w World of Tanks.

Film skierowany jest głównie do nastoletniego widza w wieku 12-14 lat, ponieważ w tym samym wieku będą główni bohaterowie produkcji.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
digitalmen

Maja rozmach Skur…yny

Bonk123

No nie ma co ********* marzenie jeszcze w jakiejś liczącej sie e-sportowo grze ale wot mało kto w ogóle ogląda te żałosne turnieje

Hehe

Wciśnij klawisz “2” aby wygrać. :p

Grzybek

dobre xDDD

Grzybek

Film będzie o dzieciach głównie pomidorkach które wydają ostatnie kieszonkowe od rodziców na czołg premium 2 tieru. Będzie pokazany MM zawsze +/- 0 żeby zachęcić graczy a jeśli +/- 2 to dadzą jakiegoś pro niebieskiego lub fioleta i jego akcje. To bardziej będzie propaganda niż film ale mają się od kogo uczyć ze wschodu.

Grzybek

I jeśli w tym filmie będzie jakiś cytat typu: ta gra mnie odpręża to chyba z dywanu skoczę bo to będzie jedyny sposób na powstrzymanie fali śmiechu która mnie napadnie

DJPremierko

Zgadujmy tytuł.
Stawiam na POMIDORY