WG zaprezentuje nowe czołgi Premium na tegorocznym Gamescom, cz. II

Koledzy z WoT Express zamieścili screeny ekskluzywnych kamuflaży przeznaczonych dla Tigera 217. Zgodnie z naszą zapowiedzią, czołg ma zostać przedstawiony podczas tegorocznego Gamescomu i krótko po nim trafi do sprzedaży na terenie Europy.

W kwietniu 1944 roku Otto Carius otrzymał czołg Tiger w wariancie E o numerze 217. Ten as pancerny walczył w tym pojeździe do czasu, kiedy został ranny w czerwcu 1944 roku. Pojazd został ciężko uszkodzony i wybuchł niedaleko Piławy w 1945 roku.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mati

jeden z najsłabszych ht 6 tieru głownie przez tą pene. taką pene to mają np czołgi średnie ruskie na tym tierze. 145 peny przy ruskiej z
cieżkiego kw-85 170 czy amerykańskiej 160 wygląda żałośnie. tak samo dmg ruscy mają 250 bodaj a amerykanie 240. tu jest 220 a najczęściej mi w tigerze 131 losuje 190-200. Do tego czołg jest wolniejszy od amerykańskiego czy ruskiego. niemal nic nie odbije te 100mm z przodu jest bez znaczenia. lepiej by mu dali 60 i wiekszą predkosc zamiast tego 100. zeby było śmieszniej w vce 3001p niemieckiej która jest czołgiem średnim na 6 tierze jest to samo działo ale ze względu na mobilność gra sie nią o wiele lepiej niz tygrysem.Ktoś powie ze rof ma za to lepszy. Co z tego jak wchodzi co 3 strzał i często sie odbijamy przez słabą pene. ten czołg staje sie znośny w grze tylko na goldzie i z paliwem 10% wtedy i przebija i w miare jeździ ale koszta gry nim sa za duże wtedy i jest sie na minusie nawet z premką. a bez premki to juz w ogóle. Generalnie nie polecam są o wiele przyjemniejsze pojazdy w wot do grania. Inne już nieco zdanie mam o tygrysie z 7 tieru z peną212 i tamtym rofem i predkościa wspomagana paliwkiem 5% jest juz fajnym całkiem pojazdem choć nie na pierwszą linie. ale juz gra sie znacznie przyjemniej.
w tym czołgu na 6 tierze pene jak by podniesli do 160 chociaż dmg do 240 i dodali nieco mobilności to stałby sie znacznie przyjemniejszym pojazdem.

King_Dragon

Ta bo Ht No VI i Tiger 131 są takie słabe 😀

1500 średniego dmg po 150 bitwach na VI to w końcu mało 😀

Cebulowy

A ja licze na całe drzewko z Tigerami I z dowolnym numerem bocznym tak aby mozna było wybrać sobie dowolny, np. 123

mahoganytown

zapewne kolejne gówno do bicia na 6 tierze co Tiger ma tylko w nazwie,kalka ht no.6 i 131,as pancerny…zal

siema

Jak nie potrafisz grać to we wszystkim będą cię bić. I zapewne tak jest.