Turniej z nagrodami (Xbox ONE) 2vs2 10 TIERY

Turniej dziesiątek 2 vs 2- DLA XBOX ONE!

1.W turnieju 10 tierów może wystartować każdy gracz posiadający tier 10 pojazdu. W turnieju nie mogą brać udziału pojazdy magazynkowe ze względu na ograniczenie rozgrywki 2vs2, wzięcie pojazdu magazynkowego było by niezbalansowane.

2.Każdy gracz chcący brać udział w turnieju musi należeć do klubu “WOT Turnieje” (wyszukaj w klubach na Xbox One) obowiązek wynika z tego iż tam będą informacje o meczach i wszelkich informacjach.

3.Osoby które nie stawią się na mecz przegrywają go.

4.Drużyny losowane są przez system zaimplementowany na konsoli, nie ma żadnej ingerencji w losowanie i tak musi być rozegrany mecz.

5.W razie problemów technicznych czy też niestawiennictwo się na meczu, gracz nie może żądać rekompensaty ani żadać ponowienia meczu gdyż nie jest to możliwe technicznie.

6.Osoby zajmujące miejsca 1-3 nie mogą żądać innych nagród niż te które są opisane.

7. Mecze rozgrywane są tylko i wyłącznie na mapie Himmelsdorf, w obecnej chwili tylko ona jest dostępna, bez możliwościa zmiany mapy.

8.Turniej posiada swój czas zapisów, gracze którzy nie zapiszą się do turnieju przed upływem czasu,nie będą mogli wziąć w nim udziału.

9.Gracz biorący udział w turnieju który zajmie miejsca 1-3 a posiada już dany pojazd w garażu otrzyma rekompensatę w postaci srebra.

10.Aby turniej się odbył musi być zapisane minimum 20 zespołów po 2 osoby.
11.W razie nieparzystej ilości drużyn to system decyduje o wszystkim jak mają być rozgrywane mecze,nie mamy na to wpływu.

NAGRODY

1 miejsce- Churchill III i miejsce w garażu+3 sloty + 7 dni premium.  (x2)

2 miejsce- SU-85I,7dni premium + 3 sloty. (x2)

3 miejsce- SU-85I i 7 dni premium. (x2)

​Czyli każdy zespół 2 osobowy otrzyma nagrody dowódca drużyny jak i jego kompan.

Turniej startuje w sobotę o 19.30. Możecie zapisywać się do godziny 19.15!

Organizatorami turnieju są T HOUND T, właściciel kanału Maszyny Pancerne oraz Community contributor oraz I MoLaR I, redaktor portalu rykoszet.info i właściciel kanału I MoLaR I.

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BurnRainbow

Już lepiej 2 i 3 miejsce zająć haha! ;d