Splash Damage i Wargaming łączą siły

Splash Damage i Wargaming łączą siły

Splash Damage, brytyjskie studio znane z produkcji najwyższej jakości gier, ogłosza partnerstwo z firmą Wargaming. Współpraca będzie miała na celu wymianę bogatych doświadczeń w zakresie projektowania rozgrywek wieloosobowych i tworzenie nowych gier, które wejdą w skład portfolio firmy Wargaming. Po podpisaniu umowy, w chwili obecnej Splash Damage szuka uzdolnionych ludzi do pracy w ich londyńskim biurze. Szczegóły dostępne są pod adresem http://www.splashdamage.com/careers

„Jesteśmy z znani z tworzenia głębokich relacji pomiędzy dwiema najważniejszymi platformami, grami i graczami,” mówi Paul Wedgwood, prezes Splash Damage. „Jako gracze, Wiktor i ja dzielimy tę samą pasję odnośnie społeczności – słuchamy ich i ich potrzeby są dla nas na pierwszym miejscu podczas tworzenia gier. Uniwersum gier Wargamingu daje nam możliwość bycia kreatywnymi przy tworzeniu dla olbrzymiej i lojalnej społeczności.”

To, co podoba mi się najbardziej w Splash Damage to ich pasja do każdego projektu,” mówi Wiktor Kislyi, prezes firmy Wargaming. „Pracujemy niezwykle ciężko, aby tworzyć niezapomniane gry, nie przestajemy dopóki wszystko chodzi jak w zegarku, dzielimy te same wartości stawiania graczy na pierwszym miejscu. Splash Damage to właściwy partner dla Wargamingu.”

Splash Damage rozpoczęło swoją przygodę w świecie tworzenia gier od modyfikacji do gier FPS na PC’tach, aż stworzyli swój pierwszy hit Wolfenstein: Enemy Territory. Po tym jak zostali poproszeni o stworzenie kliku map do multiplayera gry Doom 3, zespół wykorzystał tę technologię i narzędzia do stworzenia przebojowego Enemy Territory: Quake Wars, a następnie Brink, które ugruntowało pozycję studia. Następnie pracowali nad trybem wieloosobowym do Batman: Arkham Origins oraz tytułów z serii Gears of War. Stworzyli również własną grę free-to-play, Dirt Biomb dostępną na platformie Steam.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Po1nter

Zaraz rzygnę. WG i stawianie graczy na pierwszym miejscu 😛

ZiemniacznyPlacuchZGorącymGulaszem

„Pracujemy niezwykle ciężko, aby tworzyć niezapomniane gry, nie przestajemy dopóki wszystko chodzi jak w zegarku, dzielimy te same wartości stawiania graczy na pierwszym miejscu. Splash Damage to właściwy partner dla Wargamingu.”

W jakim on k***a świecie żyje. Niby stawia graczy na pierwszym miejscu a koniec końców wprowadzają jakieś głupie pomysły w życie chociaż społeczeństwo się nie zgadza.

antek

Jeśli wiktor słucha graczy to poproszę o jakieś nowe premki bo stare już mi się znudziły

rozwalacz1032

To ja od razu poproszę Obj 907. Wszyscy mają, a ja ciągle nie mam i nie chce mi się przez to w tą grę grać 🙁 Nick w grze: rozwalacz1032. Dziękuję 🙂