Kalendarz letnich wyprzedaży – Dzień 10

Ostatnim czołgiem z letniej promocji jest Löwe. Do nabycia w dwóch zestawach.

Podczas Letnich Wyprzedaży możesz skorzystać z doskonałych ofert obejmujących czołowe pojazdy premium, takie jak Löwe. Moment, to nie wszystko: nie tylko oszczędzasz 30% przy zakupie samego pojazdu, lecz także dostajesz 10 misji, które znacząco zwiększą liczbę PD otrzymywanych za zwycięstwo.

  • Czołg + miejsce w garażu + misja za 132,52 zł,
  • Czołg + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodatkowe przedmioty za 168,23 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Truth_is_God

Lowe po buffie jest superos. Dwie kreski na lufie . Przed buffem 52% win8. Po buffie podskoczyło do 53%. Teraz potrafi czasem dingać jak głupi :).

Gustawpol

Może i go nie mam, ale jako kierowca Liberte (bez “L”) mogę postawić między nimi znak równości. W wielu cechach są to pojazdy skrajnie podobne. Oba mają twardy łeb z cienkim garnkiem, oba mają depresję -10, ich mobilność jest obecnie porównywalna (chociaż Liberte ma większy zryw), oba mają słabszy punkt pod działem, oba mają dosyć twardą górną płytę (co przy czasach golda na randomie traci na znaczeniu).
Główne różnice opierają się na dwóch cechach: grubości pancerza bocznego i dolnej płyty. Lowe ma papier na dole ale grubszy bok, Liberte ma papier z boczku a grubszy dół, a dwa to Liberte ma gorszą celność ale Lowe wolniej strzela.
Trzecia różnica opiera się na dwóch pozostałych – są to rzeczy, które możemy w danym czołgu zrobić i takie, których nie możemy. W Liberte mogę widząc nawet 3x IS6 przed sobą wyjechać na nich na jolo przodem wiedząc, że nawet gold z ich 212 penetracji w dolną płytę nic mi nie zrobi. Wyjechanie w ten sposób Lowe skończy się otrzymaniem 3x 390 dmg w dolną płytę. Lew natomiast może spokojnie z 400 czy 500 m oklepywać czołgi i dingać bardzo wiele czego Liberte zrobić się nie do końca da (w moim przekonaniu), albowiem jego kapryśne działo jest jakie jest – tzn. raz walnie 5x prawie bez celowania idealnie, żeby kolejnie 10 przy pełnym skupieniu walić kalafiory.

Gotrekus

Warto kupic.900 bitew na nim.Patrioty defendery I inne nie stanowia problemu.Jak wiesz gdzie strzelac I jak sie ustawic aby odbijac to mozesz,stac I stac:)Chowac dolna plyte I jestes w domu:)Kolejne atuty to celnosc,penetracja I dobra szybkostrzelnosc 9,91s.Polecam

ehh

też mam jakieś 2.5k bitew na nim i jest warty kupienia bo ma super armate(-10 depresja) no i dinga sporo po buffie

Polak

T-34-3 🙁

Ciekawy

To miało być pytanie.

Ciekawy

Mam kod 30% zniżki za 5 lat w WoT. Taki Lowe kosztowałby mnie z 94 zł. Warto w obecnych realiach gry, Defendery i inne Patrioty decydować się na taki zakup.

Może i gadam głupoty...

Jak musisz pilnie inwestować w tą grę to wg mnie nie warto. Jest to pojazd wolny i nie posiadający specjalnie dobrego pancerza. Fakt, że jest nieco lepiej niż było, ale jednak nie umywa się to do tych nowych premek.

Tomek

Pojazd jest DOBRY, a do tego przyjemny, mam 2.000 bitew i szczerze polecam, a co do Defenerów i Liberte, uwierz mi, jak ogarniesz pojazd to nie będą dla Ciebie problemem. 🙂

ehh

też mam jakieś 2.5k bitew na nim i jest warty kupienia bo ma super armate(-10 depresja) no i dinga sporo po buffie