Szczegóły wydarzeń związanych z “Dunkierką” w grach firmy Wargaming

Szczegóły wydarzeń związanych z “Dunkierką” w grach firmy Wargaming

Historyczne wydarzenia i misje wraz z nowym filmem Christophera Nolana

Z okazji powstania filmu „Dunkierka”, we współpracy z Warner Bros, Wargaming przygotował dla graczy serie historycznych aktywności i misji specjalnych. Zawartość o nazwie „Pamiętajmy o Dunkierce” będzie dostępna we wszystkich częściach trylogii gier wojennych – World of Tanks (PC i konsole), World of Warships i World of Warplanes. Pierwsze aktywności wystartują już od 14 lipca.

„Cud pod Dunkierką, podobnie jak wiele innych wydarzeń II Wojny Światowej ma olbrzymi wpływ na nasze gry,” mówi Erik Whiteford, szef marketingu Wargaming America. „Jesteśmy zainspirowani tymi historycznymi czynami i cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z Warner Bros. w związku z oczekiwanym filmem wojennym Dunkierka.”

W World of Tanks i World of Warplanes już od 14 lipca gracze wezmą udział w serii misji „Pamiętajmy o Dunkierce”. Biorąc udział można będzie zdobyć pojazdy inspirowane wydarzeniami, a zdobyte doświadczenie, wirtualni czołgiści i piloci będą mogli wymienić na wyposażenie w grze, wliczając w to m.in. okolicznościowe kamuflaże i wiele więcej.

Walka rozszerzy się o morza i oceany w najbliższych tygodniach. Również kapitanowie okrętów w World of Warships będą mogli włączyć się do walki. Serie wymagających misji zostaną wynagrodzone kontenerami i flagami inspirowanymi wydarzeniami w Dunkierce, jak również możliwością zdobycia unikatowego kapitana.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HYTRY

Dziwni jestescie dostaniecie czolg miejsce w garażu teraz jest banalny maraton a wy dalej narzekacie …..

Kochane WG daje ObiecaneDrzewko

dokładnie kochane wg daje czołgi za darmo i obiecane polskie drzewko a tym dalej źle ;D
“bendzie pan zadowolony” XD

Pixel

World Of Premiums

ja

zakładam że “pojazdy premium” będą do zdobycia w samolotach, a w czołgach bedzie at15a ablo jakaś franca do kupienia w sklepie premium

Terespol

hmmm kolejne premki do zgarnięcia ??? czyste szaleństwo ;D

Sullust

No jakiś Light Mk VI C albo PzKpfw II D. Nic innego premium z Dunkierką mi się nie kojarzy, no może od biedy matilda IV 😀

Tomm

To bedzie coś w stylu wypożyczenia. Zrobisz misje i bedziesz miał PREMKĘ do gry, np. na 2 dni.