Kalendarz letnich wyprzedaży – Dzień 6

Szóstym czołgiem z letniej promocji jest T-54 FP. Do nabycia w dwóch zestawach.

Podczas letnich promocji możesz skorzystać z doskonałych ofert obejmujących czołowe pojazdy premium, takie jak T-54 first prototype. Moment, to nie wszystko: nie tylko oszczędzasz 30% przy zakupie samego pojazdu, lecz także ale dostajesz 10 misji, które znacząco zwiększą liczbę PD otrzymywanych za zwycięstwo.

  • Czołg + miejsce w garażu + misja za 96,95 zł,
  • Czołg + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodatkowe przedmioty za 135,98 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sykes

Bedzie i T-34-3. RU server tez ma taka wyprzedaz i podobne czolgi – nie zdziwie sie jak koniec koncow beda to te same i tu i tu tylko w innej kolejnosci.

WoWP tez ma wyprzedaze na -30% t8 premek,

Ziqe

Dziwi mnie ze nikt nie pisze o WoWsie? Tam tez są odpowiedniki letniej wyprzedaży WoTa…

Polak

C mon, kto to kupi… Już wolałbym t-34-3

CtrlAltDelicious

A jakie zalety ma t-34-3 ? Chyba tylko ograniczony MM i wieżę 190 mm. Protek **** nie urywa ale daje radę. Wolę jego niż chińczyka. W chinolu mamy rozrzutnik gnoju (celność 0.46) pół dnia skupiania (3.4) i strzał co ok. 12 sek (z modułami) Do tego pewnie opuszczanie działa -5 dlatego dla mnie czołg nie warty uwagi ale przeciez nie można go nikomu zabronić. Weź też pod uwagę, że Protek dostanie niedługo lekkiego buffa do wieży i opuszczania działa z -6 na -7.

Anonimowo

Jak już to 11.06 I zdecydowanie wolę chińczyka niż tego ruska nie dość że rzuci tylko na 9 to pena 250 niby kumule ale chociaż pena nie spada przy odległości i rusek ma do tego zamało amunicji

sonic

Kupiłem jako swoją pierwszą premkę i nie żałuje. Solidny czołg. Jeden na jeden nie raz wygrywałem z Super Pershingiem. Ale o gustach się nie dyskutuje.