9.19.1 – dodano polskie emblematy

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

15 komentarzy
CzułyWalidator

Fragment „takie oddziały, jak” jest niepoprawny, bo nie powinno być przecinka!

Facet

Dodali polskie emblematy i jak to WG …z drugiej strony wieży są w niewłaściwą stronę …

Kusy88

Witam.

Jak tak czytam te komentarze to naprawdę… Ludziom się nie dogodzi.
Nie ma Polskiego drzewka – źle bo WG o nas nie pamięta…
Jest/Będzie Polskie drzewko – źle bo nie z Polskich czołgów. Przecież to jest śmieszne.

Pierwsza podstawowa sprawa – to jest tylko gra. Na końcu ch… mi lata czy będzie takie drzewko czy nie. Gram bo lubię tę grę i nie ważne czy ruskie czy niemieckie czy polskie czołgo. A jak czytam niektórych wpisy to się zastanawiam co to za mentalność? Wszystko źle. WG złe, losowanie złe, rng złe, emblematy/flagi złe… Po co grasz człowieku? Mało tego po co tracisz czas swój cenny na grę i komentowanie rzeczy której nie lubisz?

z0nk

Ludzie, po co te narzekania? Nawet jeszcze nie ma oficjalnie kontentu a już narzekacie.. jak wejdzie to wtedy komentujcie. Swoją drogą, co komu przeszkadzają polskie emblematy?

Znafca

Nie ma nawet polskiego drzewka, a niektórzy już podniecają się tym, czy mówią jakie to WG dobre, jak to o nas dbają, etc. A może wyjść z tego taki sam klops jak z obietnicami w stosunku do M6A2E1.

z0nk

Morze jest szerokie i głębokie. 🙂 Może wyjść wszystko, dlatego się zobaczy i ponarzeka jak wyjdzie. Premka szwedzka też wyszła przed drzewkiem szwedzkim, w takim samym stylu i jakoś ludzie nie obawiali się, że drzewka szwedzkiego nie będzie. Po drugie dziwi mnie jak wszyscy narzekają na to jak ktoś się podnieca z racji tego, że w końcu wyjdzie rodzima nacja.. i co innego mają robić, płakać? Bojkotować WG? Wiadomo, jedni się ucieszą, drudzy przeczekają i zobaczą, trzeci znajdą się malkontenci ale i tak najlepiej poczekać aż wszystko wyjdzie i dopiero wtedy oceniać się powinno.

JOLO

Polskie drzewko z niepolskich czolgow. Budowanych na konstrukcji innych panstw. Ciekawe z czego cale drezwko sklepia moze troche wloskich dodadza do pl drzewka moze troche brytoli i cos sie sklepie . Dodadza Polska flage zeby dzieci mogly sie cieszyc ze maja Polskie drzewko

Ktoś kto włożył dużo pracy w PL Drzewo w WoT

To może ja też odpowiem ci wierszykiem zacytuję ” JOLO JOLO … Ty ***** ” ps. w ***** byłeś i gówno widziałeś. Tyle się znasz na polskiej Historii pancernej co twój tata na fizyce kwantowej nie będę ci nawet próbował wytłumaczyć bo jesteś …… używając tak głupiego nicka .

Facet

brawo tak sie odpowiada noobom

lala

Kociak co czytasz ? Z czego ta radość przecież nic polskiego na ten moment w grze nie ma bo dodali troszkę znaczków i już podnieta nawet tego nieszczęśliwego Pudla nie ma do kupienia jeszcze

Oleynick

Co Ty masz za życie człowieku? Robią coś dobrego, dla nas jako polaków: polskie drzewko oficjalnie zapowiedziane, wchodzi już niedługo polski czołg a tacy jak ty muszą o coś marudzić. Po co? Idź na spacer albo coś, jak nie możesz sobie z emocjami poradzić.

Blitz

Bardzo dobrze powiedziane, czemu pewne osoby nie mogą się cieszyć z tego że coś się w końcu ruszyło i jest: chleb ze smalcem, emblematy no a czołg Pudel wiadomo że bedzię np. 1 Sierpnia w rocznice wybuchu Powstania albo nawet jeśli to niedługo.

Bruno

a dream come true

Kochane WG daje ObiecaneDrzewko

kochane wg jak niczego nie zawala to kupuje premke na 5 lat

Kociak

Nie wierzę co czytam, ale super! Polskie drzewko do boju!