Turnieje WGL w formacie 15 na 15?

Według insidera portalu Game2Day, nowy sezon Wargaming.net League zaprezentuje fanom wotowego eSportu nowy format współzawodnictwa. O tyle, o ile w ubiegłym sezonie rozgrywki eSportowe odbywały się w formacie 7/68, to teraz deweloperzy mają rozszerzyć drużyny do 15 graczy na X.

Oficjalnego potwierdzenia od firmy Wargaming nie ma, ale pierwsze rozmowy o zmianie formatu miały miejsce w kwietniu ubiegłego roku. Odsyłamy Was do wywiadu z Nicholasem Passemardem – szefem sekcji eSportu Wargaming na Europę: KLIK. Portal Game2Day w związku z tym przypuszcza, iż zbliżający się sezon WGL będzie rozgrywanym w nowym formacie 15 na 15.

Jeżeli przypuszczenia okazałyby się prawdziwe, to na pewno pojawiłoby się sporo nowych drużyn, złożonych z członków klanów – ludzi, którzy już mieli styczność z danym systemem zmagań.

Mimo wszystko, według naszych zaufanych źródeł wiemy, że nowy sezon rozegrany będzie jeszcze w starym formacie 7v7 z finałem w grudniu. 15 na 15 będzie można spodziewać się później – przyp. Rykoszet.

Ź: Game2Day

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments