Dziś startują Gry Wojenne

Wargaming po raz kolejny próbuje swoich sił w specjalnym trybie, w którym mogą ze sobą konkurować klany – Gry Wojenne. Nowy tryb podzielony został na cztery dyscypliny, za które klany mogą zdobywać punkty:

  1. Pogrom – Klany otrzymują punkty za różnicę zniszczonych pojazdów między drużynami. Jeżeli różnica nie wypada korzystnie dla klanu, punkty nie są przyznawane.
  2. Gorączka – Po zakończeniu zwycięskiej bitwy klan otrzymuje punkty za liczbę sekund pozostałych do limitu czasu bitwy.
  3. Demolka – Klany otrzymują punkty za liczbę zniszczonych pojazdów przeciwnika.
  4. Zbiórka – Po zakończeniu zwycięskiej bitwy klan otrzymuje punkty za liczbę najemników w oddziale.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Punkty w każdej dyscyplinie są liczone osobno dla danego klanu, stąd jeden klan może zająć różne miejsca w każdej z dziedzin. Każdy ranking ma inną liczbę nagradzanych miejsc, tak więc pamiętajcie o tym przy planowaniu bitew. Nagrodami w Grach Wojennych są rezerwy klanowe wysokiego poziomu, złoto oraz kredyty. Najbliższe zmagania startują dzisiaj (10.07.2017) o godzinie 20:00!

Na koniec warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy WG testuje nowy tryb. W kwietniu tego roku Gry Wojenne również zostały uruchomione, ale przez poważny błąd w naliczaniu złota, zostały równie szybko wyłączone. Ci gracze, którzy dorobili się sporej fortuny na tym trybie, mieli potem problemy. WG chciało odzyskać przyznane niesłusznie nagrody, co poskutkowało przymusowymi blokadami kont, utratą zakupionych za złoto czołgów oraz odjęciu z konta nadwyżki złotego kruszcu (więcej o problemach z nowym trybem znajdziecie tutaj i tutaj). Oby tym razem nie wynikły z tego podobne problemy.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LetMeDieAlone

Wargaming popełnił błąd i co to znaczy blokada konta i przymusowe odbieranie? Konsekwencje powinien ponieść ten co do tego błędu dopuścił, a sposób w jaki wg postąpił to zwyczajna napaść i kradzież z kont złota i innych

Twój Pan

czyli nie będzie nagród osobistych ??

Anonim

ja gram jako najemnik

J-23 znów nadaje

Coś chyba nie pykło (sic) bo tryb twierdza nie działa.

GG

poszły ostro

Łuk@sz

Jak widać teraz nie ma w nagrodach golda więc nie powinno być już problomu z nadmiernymi ilościami. Chyba cała pula golda na rok została rozdana w pierwszej fazie testów XD

Twój Pan

y