KongZhong – zapowiedź chińskich niszczycieli czołgów

Serwer chiński zarządzany jest przez firmę prywatną KongZhong – nikogo zatem nie powinny dziwić, dziejące się tam rzeczy :] Chiński deweloper stworzył filmik prezentujący zarówno dotychczasowe  poczynania, jak i przyszłe nowości czekające na graczy – wśród nich gałąź chińskich niszczycieli czołgów. Nowe czołgi będą dostępne tylko na serwerze chińskim (przynajmniej taka jest oficjalna wersja) – gałąź złożona z 10 pojazdów i dwóch czołgów premium.

WZ-120G FT

Projekt niszczyciela czołgów opartego na chińskim czołgu średnim WZ-120. Prace nad nowym pojazdem rozpoczęto we wczesnych latach sześćdziesiątych. Projekt przewidywał maksymalne ujednolicenie części zamiennych z pojazdem bazowym. Projekt zarzucono na korzyść innych bardziej obiecujących propozycji.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

WZ-120-1 FT

Wariant niszczyciela czołgów opartego na czołgu średnim Type 59 (oznaczenie fabryczne WZ-120), który wszedł do służby w 1959 roku. Istniał tylko na papierze.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments