Serwer RU – maraton na Tigera 131

Wczoraj pisaliśmy Wam o nowym maratonie, który ma rozpocząć się w piątek, 7 lipca i potrwać aż do 25 lipca. W trakcie wydarzenia każdego dnia do wykonania będzie jedna misja. Zaliczenie 13 z 18 misji pozwoli Wam zdobyć czołg Premium VI poziomu – T-34-85M. Podobny event odbywa się tez na serwerach NA i RU, z tą różnica, że nasi wschodni sąsiedzi mogą zgarnąć… Tigera 131. A Wy co byście woleli przytulić z eventu?

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JJoker_2_1

Jak zawsze mamy gorszy czołg.

Tomek

Jakby dali Tigera to by była lipa, T-34-85M jest we wszystkim lepszy, nawet ma lepszy pancerz uwzględniając kąty pochylenia, w pojedynku 1 na 1, Tiger nie ma szans. Rzeczywiście ruskie dostali gorszy ewent, koniec świata…..

siema

Jeśli uważasz, że w pojedynku 1 na 1 Tiger nie ma szans to musisz być naprawdę kiepskim graczem co to nawet Mausem by przegrał z t34-85.

T-34-85M > Tiger 131

Tiger 131 jest slaby. Wart jedynie zalogi.
T-34-85M po buffach jest teraz lepszy niz Rudy wiec ja sie ciesze. Rudego sobie przeniose do polskiego drzewka jesli bedzie opcja jak wspominal (Pankov?).

matelosz18

A u nas łaskawie zrobili lipny konkurs na 3 sztuki Tigera 131. Nie chcę pisać, że nic w wykonaniu WG mnie nie zdziwi, bo ich następny krok pokaże mi, jak bardzo się pomyliłem.

Herominik

W końcu ruskie mają gorszy event na kupo czołg 😀

1234567890

XD

HollenHund

Powinny być do wyboru.
Na koniec powinny wyskoczyć 2 okienka – klikasz jedno i czołg w garażu 🙂
Tak tylko w erze 🙁

svn

Akurat ruskich premkowych medów jest jak mrówków – również do kupienia za golda (Matilda IV na walentynki za 300-coś golda…), a germańskie premki HT – nie za bałdzo (niby są aż 2 ale wysokotierowe=drogie)…

Mid

Wolę ruska. Niemców mam za dużo już w garażu

Grzybek

spoko

Mid

Wolę ruska. Niemców mam za dużo w garażu.

Grzybek

no rozumiem rozumiem 🙂

Mid

Okey. Jestem zdziwiona zaistniałą sytuacją. hmmm to pewnie te lagi.