Kalendarz letnich wyprzedaży

Powtarza się akcja z kalendarza adwentowego 😉 Każdego dnia od 7. do 16. lipca będzie dostępny inny pakiet, wyłącznie w ramach tego kalendarza. Będziecie mogli skorzystać z 30% zniżek na wszystkie pojazdy premium VIII poziomu. Będą to krótkie, 24-godzinne wyprzedaże.

Czołgi będą dostępne zawsze w dwóch zestawach (standardowym i kompletnym) 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
29 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

będzie jakiś porządny czołg np. defender

Kyrie

Czy jest jakaś szansa na Rudego i Fury?

grzesok

W mojej opinii będę tylko standardowe premki “sklepu” – już na filmie reklamowym widać T 34, Lowe, FCM więc jakichś rarytasów bym się nie spodziewał .

Antek

nie ma sensu okupywać FCM czy CDC mówię to z własnego doświadczenia bo gram dość często tymi czołgami FCM z preferencyjnym MM może to brzmi nieźle ale w praktyce ten czołg nie spotyka już 6 a 7 widuje bardzo rzadko standardowe losowanie tego pojazdu to 5-6 czołgów IX tieru na druzynę i do kompletu defendery i chryslery> Jak mamy szczęście to na mapce otwartej można “zarobić” ale już na mapce tunelowej (Paryż, Klasztor, itp) jesteśmy skazani do stania z tyłu i zarobek jest skromny. CDC to inna historia zagrałem 30bitew 1 raz zobaczyłem 6 tier (byłem na topce 3-5-7) a tak zawsze gramy z IX i X tierem.

G100

A jaki masz wn8?

Marketing

Śmieszą mnie wasze komentarze. Nie będzie defendera, patriota, liberte, skorpiona, bo się świetnie sprzedają. Defender ma teraz otoczkę w komentach jak type59, więc po co mają go dawać w przecenie skoro w kalendarzu adwentowym pójdzie z goldem nawet po 250zł?
Dadzą standardowe premki- gratis bonusy, aby wyjaśnić brak obniżek w drzewkach. Jeśli dadzą jakieś bardziej ekskluzywne to będzie to Patton Kr, mutz, kv-5, a może nawet niemiecki light.

Kociak

Wszystkie??? Czyli będzie Defender!!! 😀

Szaldrib

A to w drzewku na premki nie bd zniżki ?

Tomek

Oby były jakieś dobre i niespotykane typu M6A2E1, Chrysler GF, Kirovets-1, lub VK 100.01 (P) Ausf. B, na tym ostatnim najbardziej by mi zależało, ktoś wie, czy w ogóle jest szansa na pojawienie się tego czołgu w grze ??? Chcę go kupić.

Amber WG Gold

Prawda wygląda tak:
Koszt czołgu AMX CDC = 120zł
Po 15% obniżce = 120-18=102zł
Po obniżce 30% = 120-36=84zł
Czołg AMX CDC z obniżką 30 % mógłby kosztować po obniżce 30% 84 zł, dosyć mało prawda? Ale… to jest WG i do każdego czołgu dodawane jest 10 razy misja 5-cio krotne PD, jak się część osób już domyśliła… te misje(10 sztuk) będą kosztować 18zł(dlaczego akurat 18zł?….. Bo to 15% ceny tego czołgu)
Tak więc, biorąc pod uwagę,że WG dodaje misje na 5-cio krotne PD, czołg chcąc lub nie chcąc będzie o 15% tańszy, a nie tak jak to ogłaszają 30%……. Czyli to jest zwykła promocja na czołgi 8 tieru……
Skończcie ten hype na promo od WG
Oczywiście w przypadku droższych czołgów cena misji będzie się różnić, bo wylicza się procent wartości czołgu, chyba że WG określi cały koszt tych misji

Anonimowo

Chyba czytamy bez zrozumienia : Czołgi będą dostępne zawsze w dwóch zestawach (standardowym i kompletnym)

KrecinaZdzisław

Tak jak Coca-Cola w zestawie w McDonaldzie jest gratis, tak samo internet mobilny w SmartDom przy zakupie telewizji satelitarnej, internetu stacjonarnego, telefonu… Im więcej tym mniej przecież.

Anonimowo

Ktoś się orientuje czy będzie patriot? Bo nie wiem czy kupować teraz czy czekać :/

miki

przecież patriot jest w sklepie do jutra

Facet

ludzie gdzie wy macie mózgi ?? przecież patriot jest w sklepie .. na strone sklepu to już nie łaska zajrzeć .. a potem te pytania zaraz po zakończeniu oferty …. kiedy będzie ????

Anonimowo

Hmm, wiem, że jest teraz w sklepie premium, ale jestem ciekaw czy będzie też że zniżka 30% :v

Anonimowo

Wiem, że jest teraz w sklepie premium, ale czy będzie później że zniżką :/

Anonim2

Masz oczy? Potrafisz czytać? Napisał ” Bo nie wiem czy kupować teraz czy czekać :/” Nie wie czy kupic teraz czy zaryzykować i poczekaz bo moze bedzie z wieksza zniżką i dodatkami

Yankees

bo po co dać zniżki w drzewku, tylko hajsy $$$$$€€€€€€

Ja i tylko ja

i znając WG dadzą Defendera

Tdrax

I **********

Anonim2

Defendera juz nigdy nie bedzie w sprzedaży, jest zbyt mocny

Tdrax

Kto tak powiedział? Będzie pojawiał się okazjonalnie już Ci człowieku mówię że będzie na 100% w kalendarzu adwentowym. Teraz ma szansę 50/50

paulos237

tylko w paczce za 400zł jak e25

Tdrax

E25 nie było w paczce za 400 tylko w regularnej cenie

Tomek

Oooo nie mojego defenderka nie będzie na pewno i długo go nie zobaczycie, ale to dobrze dla Was, WG nie mogąc go znerfić bo jest za real kasę, ustawiło mu tak koszmarny MM, że jak raz na 30 (lub nawet więcej) bitew wrzuci mnie na topkę to stoję dwie minuty i z zaskoczenia nie wiem co robić. Czuję się delikatnie mówiąc oszukany. 🙁 (Proszę o komentarz jeśli, ktoś ma podobne odczucia, bo może tylko mam takiego pecha)

Yavinek

A widzisz taki Type 59 zaliczył pewne modyfikacje…

jajek92

mogą go zmienić bo w regulaminie akceptujesz taką rzecz która pozwala im to robić ( nie pamiętam jak się to nazywa ale na 100% jest coś takiego).
Więc się chyba przeliczyłeś i oni już dawno podejrzewam że zaraz po zakończeniu się oferty specjalnej z jego udziałem w sklepie premium znerfili go w jakiś sposób ,np: nie jest już taki szybki pod górkę ( może mi się tylko zdaje), nie jest też już taki twardy, mm to już całkowita porażka, i ten średni DMG 440 na strzał to chyba tylko jest tak napisane bo losuje jak by miał średnie z max 400 i zazwyczaj losuje 380-400.