9.19.1 – data wprowadzenia

Krótkie info: znamy datę wprowadzenia nowego patcha na serwer RU. Jak podaje WoT Express, data zaimplementowania nowej wersji w regionie RU została zaplanowana na 11 lipca, a dokładniej w nocy z 10 na 11.

Patch na serwer EU zapewne zostanie wgrany tego samego lub następnego dnia.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Garbusov

Pudel jest najważniejszy kupię najdroższy zestaw bo mnie stać i **** a Wy płaczące ćwoki dostaniecie nieraz ******** od Pudla.

jajek92

hahahahahhaha no zobaczymy jak będziesz grał tą VI na VIII bo inaczej nie będzie. i Ja też bym mógł sobie sprawić tego pudla w najdroższej ofercie ale po co mi ten złom?? Już wolę zainwestować w t34-3 hahahahah

Diablo

Bo T-34-3 to nie złom xDDDD beka

jajek92

też złom to była taka ironia…

Erykson26

Masz rację! Ja też sobie kupię Pudla i dostaną wpiernicz od niego!

Markusov

Czołg jak czołg, osobiście i na przekór wolę politycznie niepoprawnego “Rudego” 😉

jajek92

co wy ludzie się napalacie na tego pudla ?? przecież to będzie zwykły złomowy czołg niczym się nie wyróżnia a wręcz jest bardzo słaby… Pokupujecie go a za 2 miesiące będzie płacz że cały czas na VIII tierach i trzeba dać mu buffa…

Tomek

Dobra dobra, niech kupują, będzie darmowy dmg i dodatkowa rozrywka, ten czołg nie może być dobry, ale za to będzie wszystko przyjmował, o to chodzi WG.

1234567890

Premki słabe źle!!!
Premki op źle!!!!
Premki identyczne jak drzewkowe źle!!!
Zastanówcie się wreszcie nad tym xo wypisujecie. I nie, ten czołg nie będzie free dmg, ten czołg będzie zwyczajnym czolgiem, ktory gdy dobrze go ogarniesz będzie dobry, a gdy nie to będzie słaby.

jajek92

ale o co chodzi ?? ja nie pisałem że jak wychodzą czołgi premium Op to są złe… sam większość ostatnich premek zakupiłem i jestem zadowolony. Ale WG znowu poleciało w kulki z polską społecznością nie oszukujmy się jest to tylko VI tier ( a kto normalny takie kupuje??) parametrów też nie ma jakichś genialnych ( czyli jest słaby na dzisiejszego WoTa). Ale i tak polskie dzieci się ucieszą i będą krzyczeć : HUURRRRRAAA polski czołg…

Ja tak to widzę i większość z graczy nie zwróci uwagi na to co napisałem powyżej że ten czołg jest słaby…

i jeszcze dodam że nie każdy czołg jest normalny w grze, i nie każdym da się normalnie grać, np Matylda, Black Prince, amx 30b i jest jeszcze wiele innych na niższych poziomach.

lala

jakby Pudel był w tym najważniejszy

filipgustaw

No to nieźle. Wiecie kiedy ,,Pudel”?

Jack

Najlepiej byłoby 1 sierpnia w rocznicę powstania.

Facet

Najlepiej to byłoby już teraz a 1 sierpnia to jakis dobry event

Seba_Z_Wota

za 4 dni (07-07-2017) bendzie event na czolg T-34-85M

Raxi32

takie sobie t-34-85m lepszy jest rudy

Facet

Najlepiej to by było teraz a 1 sierpnia to jakiś fajny event